🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Зимняя песнь. С. Джей-ДжонсОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Зимняя песнь. С. Джей-Джонс.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Зимняя песнь. С. Джей-Джонс. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Романтична повість «Зимова пісня» стала першою частиною захоплюючого однойменного циклу оповідань відомої письменниці С. Джей-Джонс. Сюжет роману — це свого роду пролог до подій, що описує життя юної дівчини Лізель, якій судилося стати одним з найбільших композиторів сучасності.

З самого раннього дитинства героїня книги з захопленням слухала розповіді про жорстоке і підступний Короля гоблінів. Всі ці вигадані легенди розбурхували свідомість чарівної дівчинки і допомагали їй створювати дивовижні мелодії, які змогли б привести в непідробний захват будь-якого відбувся музичного генія.

Згодом героїня книги «Зимова пісня» подорослішала. У 18 років вона почала допомагати родичам управляти невеликої сімейної готелем. Тепер у неї немає часу на написання музики, адже всі її думки зайняті тільки тим, як догодити гостям.

Так би і тривало рутинне життя Лізель, якби не одна дивна подія. Одного разу героїня книги дізнається, що її сестру викрали, і зробив це той самий Король гоблінів. Дівчині нічого не залишається, як набратися сміливості і спуститься в підземеллі.

Юної героїні страшно, адже вона ніколи не була під землею і не знає, що чекає її в мокрих тунелях. Але вона й не здогадується, наскільки сильно підземний світ відрізняється від того, який описували їй в дитячих казках. Спустившись під землю Лізель розуміє, що нічого прекраснішого і чарівною вона в житті ще не бачила. Згодом вона знайомиться з тим самим Королем гоблінів, який, як виявилося, не такий вже і страшний.

Чи зможе Лізель визволити свою сестру? Чи вдасться їм вибратися з темного підземелля? І, головне, чи залишить їх у спокої Король гоблінів? Про це ви зможете дізнатися, прочитавши романтичне оповідання на нашому порталі.

У нас ви зможете скачати «Зимова пісня» С. Джей-Джонс у вигляді файлів з розширенням txt, rtf, epub або fb2 абсолютно безкоштовно. На нашому сайті ви також можете читати онлайн повість у найзручніший для вас час без реєстрації.

txtfb2rtfepub .