🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Жребий праведных грешниц (сборник). Наталья НестероваОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Жребий праведных грешниц (сборник). Наталья Нестерова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Жребий праведных грешниц (сборник). Наталья Нестерова. Данная книга относиться к категории книг - Современная русская литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Збірник «Жереб праведних грішниць» (збірник) — це одна з найуспішніших робіт відомої письменниці і публіциста Наталії Нестерової. Видання включає в себе кілька тривалих історій про непросту жіночу долю, людському підступність і підлість недоброжелательніц, небезпечних таємниці і випробуваннях.

Книга «Жереб праведних грішниць» (збірник) — це розповідь про безмежну любов. Вона настільки велика, що нерідко приносить жінку в жертву заради всіх тих, хто став їй дорогим. Любов — це дар і, разом з ним, прокляття. Здобувши це почуття, жінка стає вразливою і цим вміло користуються багато недоброзичливці.

Любов здатна творити чудеса. Героїні книги доводять це на своєму особистому прикладі. Будь то чоловік, діти або батьки — почуття безмежної любові здатне зцілювати, робити людей сильніше перед життєвими підступами.

Книга популярної письменниці вчить широку аудиторію читачів бути терплячими до своїх коханих і цінувати кожну мить, проведений з ними. Збірник доводить кожному з нас, що тільки любов допоможе врятувати світ і направити заплуталися в собі людей до їх істинних цілей.

Читачів збірки очікує безліч захоплюючих пригод. Вони разом з головними героями і героїнями оповідань повинні пройти всі їхні життєві випробування і розкрити відповіді на головні питання.

У кожній з повістей збірки можна зустріти цікавих персонажів. У них є розумні і справедливі герої, підступні негідники-інтригани, злочинці і ревні охоронці закону. Долі багатьох з них переплітаються, змушуючи читачів ще більше зануритися в сюжет. Чим закінчиться розповідь відомої письменниці і до чого призведуть життєві дороги її головних героїв? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши збірку на нашому порталі.

Щоб скопіювати розповідь на свій гаджет, натисніть на кнопку завантажити «Жереб праведних грішниць» (збірник) Наталії Нестерової, вибравши один з файлів: txt, rtf, fb2 або epub. На нашому сайті ви також зможете читати онлайн популярний розповідь у зручний для вас час без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Російське могутність приростати буде Сибіром.

Сибір зовсім не Росія. Росія сама по собі, а Сибір сама по собі.

Степан підняв голову і застиг на секунду — буде мати його вичитувати або стерпить? Промовчала.

Степану майже тридцять років, і одружитися мати його давно примушувала. Але у сина була одна відповідь: — Ще погуляю. — погулялки зітреться, —

txtfb2rtfepub .