🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Жнец. Владимир ПоселягинОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Жнец. Владимир Поселягин.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Жнец. Владимир Поселягин. Данная книга относиться к категории книг - Боевое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Як часто люди замислюються про те, чи є життя після смерті! Воно й не дивно, адже вмирати, назовсім зникнувши в небуття, зовсім не хочеться. Втім, сучасні автори заспокоюють своїх читачів, як можуть. Їх сюжети про попаданцев відволікають від сумних думок і дарують надію …

Володимир Поселягін, відомий в колі любителів бойового фентезі, написав книгу «Жнець». Вона про те, як зав’язав кілер Олег Крайнов відправився в ліс за грибами. Але з огляду на той факт, що колишніх кілерів не буває, провидіння приготувало для нього цікаве випробування.

Сліпа куля вбила тіло головного героя, але не його свідомість і душу. Отямився він у 1937 році в дитячому будинку, в тілі підлітка. Починайте читати онлайн без реєстрації книгу «Жнець», вас чекає захоплююча екскурсія в минуле.

Отже, нове життя в новому тілі і новому місці зобов’язує нову поведінку. А як це зробити, якщо душа-то стара? Тепер Олег намагається прогнути новий світ під себе.

Ви можете завантажити «Жнець» Володимира Поселягіна в форматах epub, fb2, txt, rtf безкоштовно в нашій бібліотеці електронних книг.

Попаданец забирає документи з дитбудинку і відправляється в Москву, де зустрічає справжнього бойового мага на ім’я Гард. Той запевняє, що Олег — обдарований. Тобто сильний, але поки не ініційований маг, який може полагодити зламаний телепорт, через якого Гард застряг в цьому світі.

Автор вдало змішує альтернативну історію Великої Вітчизняної війни і магію. Сміливо!

Круті розборки з ворогами, докладний опис побуту, небезпечні пригоди і магія. Чи вдасться нашому хлопцю перекроїти звичну історію? Дізнаєтеся по ходу читання.

Фінал радує і наштовхує на роздуми. А що, якби …? Сміливо беріть цей фантастичний роман з собою в далеку поїздку або у відпустку. Буде чим розважитися, коли захочеться спокійного відпочинку.

txtfb2rtfepub .