🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Жнец. Нил ШустерманОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Жнец. Нил Шустерман.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Жнец. Нил Шустерман. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежная фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Визнаний майстер зарубіжного фентезі Ніл Шустерман подає до уваги шанувальників жанру першу частину циклу «Серп» — повість «Жнець». На нашому літературному порталі ви зможете читати онлайн це захоплююче твір безкоштовно і без реєстрації.

Сюжет книги описує життя людей в новому світі. Людство більше не знає ні бідності, ні кровопролитних воєн, ні інших проблем. У ньому немає навіть смерті. Люди отримали доступ до засобу, який омолоджує їх, відновлює після травм і робить безсмертними.

Забирати чужі життя мають право лише представники окремої касти. Тільки мовчазні женці здатні вбивати людей, тим самим, контролюючи їх чисельність на планеті.

Герої книги «Жнець» — юні Роуен і Сітра. Вони стають учнями одного з членів цієї касти. Попереду двох підлітків чекає цілий рік навчання. Вони повинні здобути навички вилучення людського життя і повністю відмовитися від колишніх звичок і життєвих принципів.

Герої книги знають, що у одного женця не може бути відразу двох учнів. Їм також відомо і те, що той, хто не впорається з поставленими завданнями, буде негайно знищений майстром. Попереду двох молодих людей чекає серйозне випробування, впоратися з яким зможе далеко не кожен дорослий.

Чи вдасться сміливим підліткам вижити? Чи зможуть вони об’єднатися? Доведуть вони, що обидва гідні бути женцями? Щоб дати відповіді на ці та інші питання, пропонуємо скачати «Жнець» Ніла Шустермана. Для цього виберіть будь-який відповідний вам формат зі списку: epub, fb2, rtf або txt.

txtfb2rtfepub .