🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Женщина в Восточном экспрессе.. Линдси ЭшфордОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Женщина в Восточном экспрессе.. Линдси Эшфорд.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Женщина в Восточном экспрессе.. Линдси Эшфорд. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

«Ешфорд вміє створити неймовірно захоплюючу суміш реальності і вигадки».

— Guardian.

Шанувальники Агати Крісті будуть в повному захваті. Королева детектива власною персоною в знаменитому швидкому поїзді, який став місцем дії найвідомішого роману про великого сищика Еркюля Пуаро … Доленосна подорож, яка змінила для неї все.

Світ Агати перекинувся. Обдурив і пішов чоловік, під чиїм прізвищем вона прославилася як майстер детективу. Минуло два роки, а письменниця все ніяк не прийде до тями. Роблячи чергову спробу здригнутися, вона сідає в «Східний експрес». Її шлях лежить на Близький Схід, один з перших осередків людської цивілізації. Там відкриває таємниці давнини шалено цікавить її археологія …

Агата — не єдина жінка з розбитою життям в цьому поїзді. Дві попутниці мають за плечима власні трагедії. Трагедії, ретельно приховувані, — бо вони роблять жінок ізгоями в Британії кінця 1920-х. Агаті належить напружити всі сили, щоб, подібно своїм героям, проникнути в чужі секрети, оберігаються від світу. Утрьох вони назавжди позбудуться вантажу минулого — разом, але кожна по-своєму …

txtfb2rtfepub .