🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Законы лидерства. Теодор РузвельтОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Законы лидерства. Теодор Рузвельт.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Законы лидерства. Теодор Рузвельт. Данная книга относиться к категории книг - Биографии и Мемуары.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Серія «Шлях лідера. Легендарні бестселери »- це сім найбільш значущих у своїй області книг про вплив, управлінні, стійкості, внутрішню силу, багатство, рішучості і наполегливості. Всі автори — визнані лідери або кращі експерти з ключових навичок лідера. Ці бестселери вже мають свою історію успіху і допомогли мільйонам людей добитися видатних результатів.

Теодор Рузвельт пройшов шлях від депутата законодавчих зборів штату до президента Сполучених Штатів. Він висунув багато сміливих пропозицій, здійснив цілий ряд непростих реформ в діяльності федерального уряду і при цьому ніколи не забував, що служить народу Сполучених Штатів. І до цього дня Теодор Рузвельт залишається одним з найпопулярніших лідерів нації. У цій книзі ви знайдете 7 законів лідерства Рузвельта і 136 безцінних уроків, які будуть корисні сучасним лідерам і надихнуть їх на нові успіхи.

txtfb2rtfepub .