🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Заказано влюбиться. Надежда ВолгинаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Заказано влюбиться. Надежда Волгина.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Заказано влюбиться. Надежда Волгина. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Пропонуємо увазі шанувальників сучасного любовного роману одне з кращих творів популярної письменниці Надії Волгіної — повість «Замовлено закохатися». У нас ви зможете читати онлайн цей бестселер без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Головна героїня книги дуже любить грудень. Чомусь саме цей місяць дарує Зої більше приводів для щастя. Дівчина вважає, що останній місяць в році приносить їй удачу.

Як і всі її подруги, дівчина ніколи не вірила в чудеса, але доля вирішила довести їй, що вони існують. Одного разу вона допомогла незнайомій бабусі піднятися після того, як та послизнулася. Пенсіонерка подякувала Зою, вручила їй кілька цукерок і пішла далі.

Героїня книги «Замовлено закохатися» ніколи б не подумала, що ті цукерки виявляться зачарованим. Вона з’їла їх і тепер дівчина ніколи не знайде чоловіка, якого зможе полюбити. Зоя розуміє, що решту життя їй судилося прожити на самоті. На неї обрушаться глузування оточуючих, «подруги» будуть шепотітися у неї за спиною. Але найстрашніше те, що вона не зможе народити дітей, яких так любить.

Героїня книги засмучена, проте вона не збирається опускати руки. Зоя зробить все для того, щоб відшукати ту саму бабусю і змусити її розвіяти чари.

Чи вдасться дівчині повернутися до колишнього життя? Чи зможе вона довести, що має таке ж право любити? Щоб дати відповіді на ці питання, пропонуємо скачати «Замовлено закохатися» Надії Волгіної. Все, що для цього потрібно — вибрати відповідний вам файл: fb2, rtf, txt або epub.

txtfb2rtfepub .