🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Я остаюсь. Александр БашибузукОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Я остаюсь. Александр Башибузук.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Я остаюсь. Александр Башибузук. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Уявіть собі, одного разу вранці ви прокинулися, а навколо — зомбі-апокаліпсис! Орди живих мерців снують всюди в пошуках поживи. А пожива їх — ви! Жах !!!

Книга «Я залишаюся» вийшла в рамках межавторского циклу «Епоха Мертвих». Автор — Олександр розбійник.

Історія про можливе зомбі-апокаліпсис очима однієї людини, що опинилася за випадковим збігом обставин на чужій території і вимушеного захищати своє життя і життя близьких. Читати онлайн сподобається всім шанувальникам жанру.

Головний герой — російський хлопець, який переховується від правосуддя в гаражі ватажка банди на просторах США. Як він відреагує на таку сумну звістку про кінець світу, дізнаєтеся по ходу читання.

Захоплююча суміш з пригод, відстрілу зомбі, вдалих і не дуже рятувальних операцій, пошуків їжі та інших ресурсів — книга відмінно розважає і змушує задуматися. Судячи з кількості фільмів і книг про кінець світу, цей неминучий факт людство прийняло вже як даність. Надія залишається тільки з приводу дати. Дай Бог, щоб не за нашого життя і не за життя дітей і онуків!

Рекомендуємо завантажити «Я залишаюся» Олександра розбійник в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Отже, Алекс Гарсія тепер виживає сам і намагається врятувати близьких людей: друзів, наречену, її родичів. А навколо — одні мерці! Навіть найкращий друг став одним з них.

Задумка цікава. Незважаючи на фантастичний сюжет, простежується мораль щодо справжніх людських цінностей. Є пікантні сцени, хоча цій справі не так багато місця приділяється. Але це й на краще, адже історія про інше! До речі, ви ніколи не замислювалися, як людям вдається займатися сексом в таких екстремальних умовах? Коли щосекунди треба бути напоготові, а то — уб’ють або з’їдять.

Радимо фантастичний роман «Я залишаюся» читати в будь-який час доби, тільки не перед сном. Аж надто бадьорить!

txtfb2rtfepub .