🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Я люблю тебя больше жизни. Настя ЛюбимкаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Я люблю тебя больше жизни. Настя Любимка.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Я люблю тебя больше жизни. Настя Любимка. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книги про попаданок — це свого роду казки для дорослих читачок. Найчастіше це зачаровують історії зі щасливим кінцем. Але ж як інакше то? Адже добро ж завжди перемагає зло.

У книзі «Я люблю тебе більше життя» Насті любимка — це твір про попаданку. Але в світ Аскар вона потрапила не по своїй волі і навіть не випадковим чином. Дівчину зрадив людина, якій вона довіряла всім серцем. Чи не в того закохалася!

Оксана — проста дівчина, яка хотіла лише бути щасливою. Познайомившись з Пашею, вона навіть не підозрювала, у що виллються ці відносини. Вона йому вірила і любила. А Павло хотів потрапити в світ Аскар. Але перенестися туди можна лише віддавши в рабство дівчина, яка тебе любить. Для хлопця немає перешкод на шляху до його мрії!

Так Оксана і виявилася на Аскара. Тепер вона рабиня, але зі своєю долею дівчина точно не згодна. А тому буде боротися до останнього і точно повернеться додому, на Землю. Але зараз їй потрібно розібратися з деякими справами в новому світі, розквитатися з деякими особистостями і, що гріха таїти, помститися одній людині.

Причому Оксані навіть пощастило. Вона живе в будинку багатія, і слуги у неї є. Тільки прав майже немає. Ось тільки править в будинку справжня відьма, а страждають маленькі діти. Дівчина, рухома найсвітлішими намірами, вирішує не залишати цю ситуацію просто так. Саме тому книгу так цікаво читати онлайн всім любителям подібного жанру — тут нетривіальний сюжет і дуже приваблива головна героїня.

Є тут і любовна лінія, але вона не така яскрава, як сімейні відносини і відносини з дітьми. А це вже відрізняє роман «Я люблю тебе більше життя» від багатьох подібних. До того ж Оксана не володіє магічним даром, та й зовнішність у неї звичайнісінька. Дівчина просто мила, привітна і справедлива, а це багато чого варте.

Якщо ви хочете почитати щось дійсно гарне і цікаве, пропонуємо вам безкоштовно і без реєстрації скачати «Я люблю тебе більше життя» Насті любимка і разом з героїнею домогтися справедливості в такому підступному світі Аскар. Матеріали доступні всім в форматах, як rtf, fb2, epub, txt.

Я літала по кухні, як метелик над квітами, з обличчя мого не сходила посмішка. Ще б! Я була неймовірно щаслива.

Готуючи його улюблені страви, передчувала незабутній вечір і ніч, повну ласк і пристрасті.

Така рідкість — блакитноокий брюнет! Мій сусід, а тепер мій коханий.

Серце несамовито билося весь день, немов передчуваючи щось приголомшливе.

txtfb2rtfepub .