🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Взлом маркетинга. Наука о том, почему мы покупаем. Фил БарденОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Взлом маркетинга. Наука о том, почему мы покупаем. Фил Барден.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Взлом маркетинга. Наука о том, почему мы покупаем. Фил Барден. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежная деловая литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Визнаний майстер PR, людина, здатна поліпшити продажу в будь-якому підприємстві і в будь-якій точці світу — Філ Барден залишив значний слід і в світовій літературі. За свою кар’єру письменника він випустив кілька видань. Найпопулярнішим з них став гучний бестселер — книга «Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо ».

Основне завдання книги — змусити читачів провести аналіз стандартного споживчого поведінки, використовуючи науку про алгоритм прийняття рішень. Зробивши це, аудиторія зрозуміє, чому саме ми купуємо непотрібні нам товари тих чи інших брендів, чому більшість з нас постійно ганяються за речами, які коштують у кілька разів дорожче аналогів інших, менш відомих виробників.

За допомогою видання «Злом маркетингу» ми зможемо зрозуміти, що відбувається в нашій свідомості в момент прийняття рішень. Завдяки літературній праці ми дізнаємося, як діє на нас реклама великих гіпермаркетів, торгових мереж і відомих компаній-виробників споживчих товарів. Книга навчить нас тому, як не потрапляти на поширені виверти всесвітньо відомих корпорацій, і що потрібно робити для захисту своїх заощаджень.

Кому буде корисним це популярне видання? Чому воно навчить читачів? Щоб дати відповіді на ці та інші питання, пропонуємо читати онлайн працю відомого маркетолога абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Щоб завантажити «Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо »Філа Бардена, досить вибрати відповідний вам формат з переліку: rtf, fb2, epub або txt.

нікому не подобається втрачати час даремно, тому якщо зайняти клієнтів чимось значущим для них, вони будуть вважати цей час «проведеним», а не «втраченим».

Дослідження показують, що автопілот формує перше уявлення про новий сайт менш ніж через секунду після того, як ми його відкрили. І це перше враження сильно впливає на наше подальше

Ціннісно-орієнтована мова не тільки підвищує очікувану цінність продукту, але і впливає на власне враження від його застосування.

ще важче донести до покупця думку, що наш продукт «миє краще». Давайте подивимося на гель для душу компанії Adidas, Dynamic Pulse

txtfb2rtfepub .