🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Взгляд василиска. Иван ОченковОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Взгляд василиска. Иван Оченков.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Взгляд василиска. Иван Оченков. Данная книга относиться к категории книг - Историческая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Талановитий письменник Іван Оченков знайомить свою аудиторію з черговою повістю, читати онлайн яку ви зможете на нашому літературному порталі в будь-який зручний для вас час без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Головний герой повісті «Погляд василіска» — багатий князь, який отримав практично необмежену владу. При цьому він залишається скромною людиною, відкритим для всіх звичайних жителів своїх земель. Саме за ці риси його цінують близькі друзі і таємно ненавидять вороги.

Князь молодий і талановитий. Він досяг успіху практично у всіх своїх починаннях. Його знань і майстерності можна тільки заздрити. Але одне не дає спокою героєві книги — невдачі в пошуках коханої жінки. За своє життя у нього було багато чудових дівчат, але жодна з них не могла обіцяти йому, що вони разом проживуть життя в спокої, ласки і любові. Більшість супутниць бачили в князі джерело доходів. Інші шукали необмежену владу, можливість правити людьми.

Саме через невдачі в пошуках коханої герой книги «Погляд василіска» вважає за краще проводити весь свій час в море. Його тягнуть величезні військові кораблі, на борту яких на нього здалеку дивилися потужні гармати.

Втомившись від пошуків тієї єдиної, герой книги вирішує відправитися в чергове плавання. Але на цей раз від нього потрібно не просто зробити марш-кидок зі своєї флотилією або провести випробування далеко від володінь. Тепер він повинен вступити в реальний морський бій, де у нього немає права на помилку. Адже від рішень командира буде залежати життя кожного його підлеглого.

Зібравши весь свій флот, князь вирушає назустріч невідомому. Він не знає, що чекає його там, за горизонтом. Головна його мета — зберегти якомога більше життів. Чи впорається він з поставленим перед ним завданням? Чи зможе добути таку важливу перемогу?

Радимо завантажити «Погляд василіска» Івана Оченкова всім поціновувачам реалістичною військової драми. Щоб отримати доступ до матеріалів для завантаження, вкажіть відповідний вам формат: rtf, txt, epub або fb2.

txtfb2rtfepub .