🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Вынужденная помощница для тирана. Виктория СвободинаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Вынужденная помощница для тирана. Виктория Свободина.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Вынужденная помощница для тирана. Виктория Свободина. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Після розлучення молода жінка переїжджає в інше місто і влаштовується на нову роботу. Відмінний вихід, щоб оговтатися від минулого і перезавантажити своє життя! Але, виявилося, що з вогню та в полум’я …

Чергова книга з циклу «Помічниця» Вікторії Свободіна вийшла під назвою «Вимушена помічниця для тирана». Шанувальники творчості автора дуже добре знають цю серію про босів і їх помічниць. Вона чудова!

Радимо читати онлайн безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) книгу «Вимушена помічниця для тирана» і дізнатися ще одну історію взаємин. А чи буде любов?

Хто хоч раз працював в чоловічому колективі, оцінив всі переваги такого складу. Коли ти одна дівчина / молода жінка, а все навколо колеги виключно чоловічої статі. І все тобі намагаються догодити: і зухвалий юнак, і посивілий дядечко з позиками. Бо інстинкти природи ще ніхто не відміняв, а конкуренція — один з них. І ти вся така ніжна, романтична, загадкова ходиш по офісу. А вони тобі то водички принесуть, то кава заварять, то цукеркою пригостять …

Головній героїні пощастило з колегами, але не пощастило з босом. Дійство відбувається на роботі і в квартирі «чудовиська» (боса). Він — сильний і владний. Вона — трохи заплуталася в звалилася на неї свободу від шлюбу і кількості зацікавлених чоловіків. Що з цього вийде?

Пропонуємо скачати книгу «Вимушена помічниця для тирана» Вікторії Свободіна в форматах epub, fb2, txt, rtf і порадувати себе позитивним читанням, яке викликає лише теплі почуття.

txtfb2rtfepub .