🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Вурд. Братья вампиры. Яна ЕгороваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Вурд. Братья вампиры. Яна Егорова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Вурд. Братья вампиры. Яна Егорова. Данная книга относиться к категории книг - Вампиры.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Хіба це круто, коли татко висилає тебе зі столиці за 9000 кілометрів, в якийсь х … його знає, Владивосток? І це в той момент, коли мені залишилося довчитися один рік, останній, випускний клас! Що я буду робити у чортової селі ?! І це в той момент, коли хлопець, в якого я була закохана ще з молодших класів, нарешті, запросив мене на побачення! Можливо, я б не бісилася так сильно, якби знала, що мене чекає в загадковому Владивостоці. Нічого незвичайного. Нова школа, нові, недружні однокласники, в числі яких двоє зовсім «непримітних» хлопців, брати-близнюки. Всього-то, справжні вампір і вервольф …

Як каже мій тато, не вір нічому, поки не побачиш документи, цифри, кошторису, реальні докази. А реальні докази — це папери. Записи.

раз Магомед не йде до гори, значить, гора піде до Магомеду.

Так, принаймні, я завжди думала. Повинна спочатку думати, а потім робити. І тільки так. Як татко мене вчив. Так чи інакше…

Мама не пробачить, — оскалом жінка і … теж продемонструвала ікла !!! Два довгих, гострих і білосніжних ікла! — Ти б помовчала, Аминта, — огризнувся Драгомир, навіть не подивившись на жінку. — Навіщо ти приїхала сюди, Фріда?

txtfb2rtfepub .