🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Воздухоплаватель. Битва за небо. Юрий Григорьевич КорчевскийОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Воздухоплаватель. Битва за небо. Юрий Григорьевич Корчевский.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Воздухоплаватель. Битва за небо. Юрий Григорьевич Корчевский. Данная книга относиться к категории книг - Воздухоплаватель.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Дія книги «Повітроплавець. Битва за небо »розгортається в двох часових відрізках. Мова тут піде про попаданцев, які любить свою країну, але одного разу йому довелося емігрувати. Роман написав Юрій Корчевський, і ви зможете стати одним з перших, хто буде читати онлайн цю книгу, вихід якої планується на початку лютого.

Андрєєв Кірєєв переїхав до Франції, коли білі зазнали поразки. На чужині і проходять його роки. І ось він уже далеко не молодий, облаштувався і обжився. Здається, що життя вдалося і якомога більше нічого не чекати — ні радощів, ні потрясінь.

Але в Іспанії спалахує громадянська війна, і Андрій просто не може залишатися осторонь — в ньому знову прокидається військовий льотчик. Він добровільно йде в армію республіканців. І боротися йому доведеться з німцями з легіону «Кондор».

Але доля вирішила зробити все по-своєму. Коли Андрій отримує поранення в бою, він якимось містичним чином переноситься в минуле — як раз на радянський теплохід, що йде в Одесу. І тут прокидається патріот в головному герої! Він вирішує не кидати свою країну, тим більше знає, чим все це обернеться.

Зовсім скоро має розпочатися Вітчизняна війна, а тому потрібно готуватися і зробити все, що допоможе співгромадянам Андрія перемогти фашистів і вийти з війни з найменшими втратами.

З роману «Повітроплавець. Битва за небо »ви зможете дізнатися про те, чи вийде у Андрія допомогти ВВС Червоної Армії протистояти в бою за небо асам Люфтваффе. Оповідання буде насиченим, цікавим, з несподіваними поворотами подій. Головний герой — не просто герой, а справжній Людина, яка вирішила скористатися другим шансом і почати своє життя спочатку.

Пропонуємо вам скачати «Повітроплавець. Битва за небо »Юрія Корчевського і насолодитися дивовижними пригодами героя в минулому і сьогоденні. Переміщення в часі, бойові битви, бій за небо — тут є все для приємного проведення часу. Матеріали доступні безкоштовно і без реєстрації в таких форматах, як fb2, txt, epub, rtf.

 

Для російської людини таке сонце, як в Галліполі, незвично спекотне. Хотілося пити, а питної води не вистачало.

Обмивалися в море. Від солоної води шкіра тільки свербіла. Добре було тільки тим, у кого були гроші,

Але Франції, за яку воював великий російський експедиційний корпус, було плювати на емігрантів.

Взявши вузли, вийшли, не попрощавшись, щоб уникнути довгих розпитувань.

txtfb2rtfepub .