🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Война. Роман ЗлотниковОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Война. Роман Злотников.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Война. Роман Злотников. Данная книга относиться к категории книг - Генерал-адмирал.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

1913 рік. В армії Російської імперії майже закінчена перепідготовка офіцерів і унтер-офіцерів. На заводах по всій країні розробляються і виробляються нові типи зброї і боєприпасів. Уряд веде тонку міжнародну політику. Великий князь Олексій Романов (колишній топ-менеджер з XXI століття) вже зробив багато для того, щоб неминуча Перша світова війна не застала Росію зненацька. Але Росія тільки що пройшла через найжорстокіший політична криза, доля монархії під загрозою, а війна почнеться дуже скоро …

ної недооціненість, незначності і неуспішності. Ось такі фрукти і намагаються, замість того щоб створити щось значуще, вилаяти і принизити створене іншими.

Як багато молодих людей закохуються не в справжніх, живих жінок, а в той образ, який вони створили в своєму розпаленому мріями і гормонами мозку. І як гірко вони потім розчаровуються в предметах своїх пристрастей!

Втім, всупереч всім відомому твердженням щодо здорового тіла і здорового духу, головним все-таки є дух. А вірніше — воля. Бетховен геть, ставши глухим, все одно продовжував складати музику. А скільки молодих і дихаючих здоров’ям людей, по суті, спустили своє життя в унітаз, образившись на весь світ і переставши боротися? Або промотали її в п’янках, ліні і очікуваннях того, що ось-ось станеться щось таке, через що вони відразу ж стануть багатими і знаменитими. Ні, панове, з людиною здебільшого трапляється тільки якесь лайно. А успіх в житті треба робити самому, вигризати його зубами, надриваючи жили. Адже навіть до шансу на удачу треба бути готовим. Тому що якщо ти не готовий, виявиться, що це був не твій шанс.

— Я розумію. Але все одно спасибі, ваша імператорська високість.

— За що?

— За мрію.

— Ну … Тоді будь ласка, — відгукнувся я.

txtfb2rtfepub .