🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Война князей. Властелин Огня. Алексей ВязовскийОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Война князей. Властелин Огня. Алексей Вязовский.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Война князей. Властелин Огня. Алексей Вязовский. Данная книга относиться к категории книг - Боевое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Попаданец з нашого світу в світ чарівний. Магічний дар. Нове тіло і нова свідомість. Все це ви знайдете в книзі Олексія Вязовського «Війна князів. Володар Вогню ». Нудно точно не буде, так як сюжет має безліч граней, а герої тут — цілком реалістичні особистості.

Артем Федоров має благородну спеціальність — він пожежник. За своє життя він бачив величезну кількість пожеж, врятував багато життів. Але в один не найкращий день стихія вогню перемогла. Артем загинув …

Або не загинув? Після темряви з’явилося світло. Свідомість героя книги «Війна князів. Володар Вогню »начебто і його, а в той же час спогади прослизають абсолютно чужу людину. І світ здається чужим, та тільки таким знайомим. В результаті Артем з’ясував, що він перенісся в тіло іншої людини, а ще отримав його дар — тепер він маг Вогню. Як же символічно …

Світ книги дуже схожий на комп’ютерну гру, і в цьому вам доведеться самим розібратися. Тому рекомендуємо вам почати читати онлайн даний роман і зануритися в світ, в якому багато загадок, небезпек, ворогів і друзів.

Твір особливо сподобається чоловічій аудиторії, а також шанувальникам бойового фентезі. Воно написано дуже захоплююче, хоч і не без передбачуваних моментів. Але від цього враження від читання не зіпсується. До того ж отримати матеріали в різних форматах, як rtf, epub, txt, fb2, ви можете безкоштовно і без реєстрації.

Артем буде використовувати весь свій досвід і знання, щоб протистояти злу, яке обов’язково стане на його шляху. Але і магічну силу потрібно приборкати, щоб вона не стала черговим ворогом для тебе самого. Багато пригод, цікаве становлення нової особистості головного героя, битви, протистояння добра і зла. Завантажити «Війна князів. Володар Вогню »Олексія Вязовського можна на нашому літературному порталі. Приємного читання!

Тут вже юрмилися сотні розгублених, панікуючих людей.

Дим валив з відчинених вікон правого крила, так що навіть сонця не було видно. Ну молодці: пустили кисень. Вони б ще бензину плеснули в полум’я.

— Значить, так, хлопці. — До нас, захекавшись, підбіг наш начальник,

Решта готують стовбури і підключають їх до гідрантів. Бігом, хлопці, бігом!

txtfb2rtfepub .