🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Видок. Чужая месть. Григорий ШаргородскийОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Видок. Чужая месть. Григорий Шаргородский.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Видок. Чужая месть. Григорий Шаргородский. Данная книга относиться к категории книг - Боевое фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Представляємо вашій увазі другу частину полюбилася багатьом фентезійної саги «Відок» — повість «Відок. Чужа помста ». Автор твору — талановитий письменник Григорій Шаргородський, визнаний майстер у жанрі детективного бойового фентезі.

Головний герой книги «Відок. Чужа помста »- попаданец, яких багато в таємничій країні. Він, як і будь-який інший чоловік зі звичайного світу, швидко звикає до всього нового і незвіданого для себе. Доля змусила його стати поліцейським — Відок, зобов’язаним стежити за правопорядком. Але і це ще не все, адже разом з новим званням він отримав ще й юне, не зовсім звичайне для нього тіло.

Тепер головні обов’язки хлопця — служити на посаді титулярного радника і вирішувати завдання, доручені йому генералом. Герой книги настільки вжився в нову роль, що поступово все незвичайне і вигадане стає для нього цілком реальним. З моменту свого призначення на важливу посаду він швидко звик до перевертням, лісовиком, домовиком, русалкам і іншої нечисті. Пошуки цих істот, їх укладення в кайдани і знищення стало для видока звичайною справою.

Здавалося б, чим ще можна здивувати таку людину? Виявляється, є чим. Одного разу генерал доручає герою книги відшукати і вступити в сутичку з підступним монстром. Його існування заперечують всі довгожителі магічного світу, про нього бояться заговорити творці великих бестіаріїв магічних істот. Але він існує. Більш того, Відок вдається знайти його в одному з найбільш забутих і страшних місць в чарівному світі.

У героя повісті немає іншого виходу, крім як вступити в жорстоку сутичку. Йому залишається тільки одне — згадати, чому його вчили в звичайному для нього світі, і застосувати це в бою. Чи зможе він перемогти? Чи вистачить йому сил, щоб протистояти чудовиську? Дати відповіді на ці питання ви зможете, почавши читати онлайн захоплююче твір безкоштовно і без реєстрації.

Наш портал пропонує скачати «Відок. Чужа помста »Григорія Шаргородського. Для цього виберіть будь-який з файлів: txt, rtf, epub або fb2.

Наближався світанок. Поки це було помітно лише по чуть посвітлілими неба, але скоро над степом розгориться нова зоря.

Саме ледь помітні деталі збагачували його чуттєвий досвід. Кожна деталь світобудови, від впала на пелюстка квітки порошинки

— Перекрийте всі виходи з цього сараю! Щоб ні щур не вискочила назовні!

Його релігія вимагала осмислення кожної дрібниці. Все в цьому світі має значення, включаючи страхи і туманні передчуття.

txtfb2rtfepub .