🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Ураган в подарок. Анна ИгнатоваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Ураган в подарок. Анна Игнатова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Ураган в подарок. Анна Игнатова. Данная книга относиться к категории книг - Детская проза.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Про який подарунок мріє поважаючий себе дев’ятикласник? Смартфон, скейтборд, комп’ютер, кеди? Ні, Боря Ракітін мислить ширше: кращий подарунок на день народження — спільний похід в ліс з усіма друзями! У компанії знайдеться місце навіть для Міші Лакіна, чемпіона світу з попаданню в неприємності.

У Міші справа, в карму або випадковості, але свято йде зовсім не так, як задумував іменинник. Шашлик і торт, лісовий квест і посиденьки біля багаття, навіть церемонію вручення подарунків — всі плани порушує раптовий ураган. Але тут-то і починається найцікавіше: стихія розкриває секрети друзів куди краще ігор в «Пляшку» і «Я ніколи не …».

Анна Ігнатова (народилася в 1973 році) — автор декількох збірок поезій, казкових і пізнавальних повістей. А в «Урагані в подарунок» відбилося її захоплення спортивним орієнтуванням і обійшлося (здається) без чарівництва. Книга, яка виросла з класичних шкільних повістей Анатолія Алексіна і Юрія Сотника, представляє галерею психологічних портретів: в кожному класі є своя принцеса Гольдина, свій єхидний Рябінін, свій гіпервідповідальним Арсеньєв. Але не кожному доведеться побачити їх в екстремальних умовах, де проявляються перш приховані риси характеру.

Герої серії «Підліток N» близькі читачам від 13 років. Персонажі цих книг коли з інтересом, коли з радістю, а коли і з жахом усвідомлюють: світ набагато складніше, ніж здавалося в дитинстві. А в складності цієї — нові можливості і відкриття.

txtfb2rtfepub .