🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Унесенные блогосферой. Татьяна ШахматоваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Унесенные блогосферой. Татьяна Шахматова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Унесенные блогосферой. Татьяна Шахматова. Данная книга относиться к категории книг - Современные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Кому з нас не подобаються детективи? Ці твори приваблюють своєю непередбачуваністю, вони леденять душу секретами, розкрити які під силу тільки ідеального детективові.

Пропонуємо скачати книгу «Віднесені блогосферою» Тетяни Шахматова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), вказавши будь-який файл: fb2, txt, rtf, epub. Видання швидко набула статусу бестселера російської літератури, в черговий раз продемонструвавши вміння письменниці інтригувати читачів і дарувати їм найщиріші емоції.

Перша частина серії «Детектив з філфаку» повідає про страшний злочин — вбивство молодої пари. Відвідали квартиру слідчі виявили всередині житла тільки дружину. Її вбитий чоловік лежав на дорозі поруч з під’їздом.

Відомо лише те, що за життя покійні активно вели соціальні мережі. Можливо, вони проллють світло на вбивства, але хто стане цілодобово безперервно вивчати листування? За це береться героїня книги «Віднесені блогосферою». Їй доручено дізнатися, кого могли образити убиті молодята і що послужило приводом для здійснення цього страшного злочину.

Незабаром Вікторії вдається зробити вкрай цікаві висновки. Чи допоможуть вони слідству? Виведуть детективів на правильний шлях?

Радимо читати онлайн книгу «Віднесені блогосферою» Тетяни Шахматова кожному фанату гостросюжетної літератури. Повість чіпляє з найперших сторінок і утримує в надзвичайному напруженні до самої розв’язки.

бувала заміжня і навіть здавалася захопленої своїм обранцем, але через рік шлюб розпався. Без особливих істерик і зайвих ходів. Дивно спокійне розставання. До того моменту, як я закінчив школу, Вікторія вже знову жила одна.

Йому було тільки тридцять три, коли він, так би мовити, закінчив своє земне кар’єру. І це не випадково. Тому що рішення, які ти приймаєш в цьому віці, не можна списати ні на щенячью недосвідченість, ні на старечий маразм, ні на кризу середнього віку.

Ми не просто листуємося, ми живемо в Мережі, намагаючись переписати своє життя набіло. Артем Карапетян, журналіст, письменник

зал, і тут же, як за помахом волшеб

.