🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Ты создана для этого. Мишель СаксОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Ты создана для этого. Мишель Сакс.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Ты создана для этого. Мишель Сакс. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книга «Ти створена для цього» — атмосферна сімейна драма, що переходить в потужний психологічний трилер. Це — саме той випадок, коли початок оповідання повертається на 360 градусів, залишаючи читача з розкритим ротом і змушуючи задуматися про масках, приміряє для схвалення товариством. Головні герої скидають свою личину і шокують жорстокої життєвою правдою.

Початок роману «Ти створена для цього» можна порівняти з красивою сімейної ідилією — перед читачем розгортається картина ідеальної сімейного життя — молода пара з восьмимісячним малюком Коннором живуть в передмісті — красивому і затишному будинку серед мальовничої природи. У них налагоджений побут і чудові умови для розвитку дитини. Чи так це насправді чи просто красива обгортка?

Все змінюється, коли Меррі запрошує свою подругу Френк в гості. Жінка поступово починає помічати, що в молодій сім’ї приховані страшні таємниці. Саме Френк стає тим ключиком, який відкриває двері до істинних особам Сема і Меррі, оголюючи їх гнилі душі.

Ким головні герої книги виявляються насправді? І яка доля уготована Коннору, який народився в цій божевільній сімейці? Мішель Сакс шокує і здивує кінцівкою навіть найстійкіших читачів.

Якщо ви шукаєте напружену і динамічну книгу, яка захопить вас з головою і вразить до глибини серця, вам точно варто завантажити «Ти створена для цього» Мішель Сакс. Ми пропонуємо роман в найзручніших форматах — fb2, txt, epub і rtf. Також всі бажаючі можуть читати онлайн цей твір безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .