🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Токийский Зодиак. Содзи СимадаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Токийский Зодиак. Содзи Симада.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Токийский Зодиак. Содзи Симада. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Чи читали ви коли-небудь японський детектив? Якщо немає, тоді вам неодмінно варто познайомитися з романом «Токійський Зодіак» Соджя Симада. Ця книга відрізняється від звичних нам детективів. Тут справа одне, а ось наслідків і попередніх йому подій — дуже і дуже багато. Героїв, які його розслідують, — тільки два, а жертв і злочинців — багато.

Загалом, якщо ви хочете читати онлайн щось дійсно незвичайне, заплутане і цікаве, тоді вам точно сподобається ця книга. У ній є головне злочин, загадкова записка, а також багато жертв і вбивств, кожне з яких відрізняється таємничими знаками і змістом.

В Японії в 1936 році жив художник, у якого було шість дочок, а також інші родички. Його знайшли вбитим у своїй кімнаті, але вона була замкнена зсередини. Чи не міг він накласти на себе руки? Однозначно ні, адже його вбили ударом по голові. До того ж самого предмету не виявили на місці вбивства.

Найцікавіше в книзі «Токійський Зодіак» — це зав’язка сюжету. На місці вбивства художника знайшли записку, в якій він розповідає в подробицях про те, як би вбивав кожну свою родичку. Навіщо йому це потрібно? Щоб дати життя однієї, наймогутнішою власниці всіх якостей знаків Зодіаку, потрібно вбити інших.

І вбивства сталися, тільки після смерті художника. По всій Японії люди знаходили частини тіла цих жінок. Десятиліттями жителі країни були схвильовані цими злочинами, поки в 1979 році за справу не взялися віщун і слідчий Кійосі Такесі і його друг. Причому розплутати справу вони повинні всього за кілька днів.

Неможливо в двох словах описати сюжет книги, а тому ми радимо вам завантажити «Токійський Зодіак» Соджя Симада і дізнатися, чим же все закінчилося і як все починалося. Матеріали для завантаження доступні безкоштовно і без реєстрації і в таких форматах: rtf, fb2, txt, epub.

А моє тіло — лише лялька, якій це щось грає як йому хочеться.

Сидячий в мені демон хотів заморозити мене. Я слабшав, демон нахабно забирав мої молоді сили.

Вони списували які були мені образи на пересічну епілепсію.

У такі хвилини я чув оглушливий бісівський регіт і відчував, як біси молотками заганяють в мою плоть гострі цвяхи.

txtfb2rtfepub .