🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Темные отражения. В лучах заката. Александра БракенОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Темные отражения. В лучах заката. Александра Бракен.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Темные отражения. В лучах заката. Александра Бракен. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежная фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Невідомий вірус вразив дітей і підлітків. У живих залишився тільки кожен десятий. Але хто вони тепер — ізгої, замкнені в таборах? Все ще люди? Або мутанти, наділені незвичайними здібностями?

Рубі не мріяла про суперздатностями, але тепер вони у неї є. І кожен день з їх допомогою вона рятує інших і виживає сама. Ризикуючи життям, Рубі відправляється на пошуки інформації про страшної епідемії, яка зламала життя мільйонам людей і розколола країну на два табори. Переживши в Нью-Йорку атаку урядових військ, Рубі і група сопротівленцев продовжують боротьбу. По всій країні тисячі дітей з незвичайними здібностями нудяться в ув’язненні. Вони повинні вийти на свободу. Рубі зробить все, щоб допомогти тим, кого любить.

ЧОРНИЙ — це колір, якого немає.
Чорний — це колір тихою, спорожнілій дитячої спальні.

Чим далі я віддалялася від центру міста, тим довше ставали тіні.

У мене зводило м’язи, але я боролася з бажанням переміститися в інше місце.

Я завжди була гранично обережною, але я починала впадати у відчай. Настав час діяти, або військові візьмуть нас змором.

txtfb2rtfepub .