🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Темная вода. Ханна КентОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Темная вода. Ханна Кент.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Темная вода. Ханна Кент. Данная книга относиться к категории книг - Историческая литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Ханна Кент — одна з найбільш яскравих і талановитих австралійських письменниць. Світову славу їй принесла історична драма «Темна вода», що стала візитною карткою автора і дозволила їй здобути популярність серед мільйонів фанатів сучасної літератури. На нашому порталі ви можете читати онлайн це цікавий твір без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Сюжет книги розгортається в Ірландії XIX століття. Великі міста цієї країни переживають індустріальний бум, в той час як жителям невеликих селищ залишається вірити в диво. Одна з мешканок маленького містечка, Нора Ліхі, день за днем ​​втрачає віру в майбутнє і бажання жити. Спочатку вмирають її чоловік і молода дочка, а після цього її чотирирічний онук назавжди втрачає здатність розмовляти і самостійно ходити.

Жінка в розпачі і щиро не розуміє, за що їй всі ці покарання. Однак дуже скоро вона дізнається, що стала черговою жертвою «добрих сусідів», або як їх прийнято називати в Ірландії — «фейрі». Ці злісні істоти не бояться нічого, в боротьбі з ними не можуть допомогти ні священики, ні лікарі. Вони самі вирішують, кому необхідно їх сприяння, а хто заслуговує покарання за свої минулі вчинки.

У розпачі героїня книги «Темна вода» вирішує звернутися за допомогою до таємничої знахарки на ім’я Ненсі Роух. У селищі ходять чутки, що ця жінка знає мову фейрі і може вмовити їх припинити знущатися над бідною жінкою. Вдова хоче лише одного — щоб відьма впросила цих підступних істот забрати свого Підкидько і повернути їй здорового онука.

Чи зможе Ненсі Роух допомогти героїні книги? Послухають її злісні міфічні істоти? Щоб дати відповіді на ці питання, пропонуємо скачати «Темна вода» Ханни Кент, вибравши для цього будь-який файл зі списку: rtf, txt, epub або fb2.

Ця захоплююча повість була написана за мотивами судового розгляду в ірландському графстві Керрі, який нещодавно трапився в 1826 році. Інцидент справив величезний ажіотаж і став одним з найскандальніших подій за всю історію Ірландії.

Коли все вже сказано і зроблено, то споконвічне наше нерозуміння, хтозна, чи не цілюща чи буде інший розумної істини,

Коваль і орач принесли їй щось неживе, що не було її чоловіком. Це зовсім не він.

— Без канав-то як же? Він вчора пояснював, навіщо так потрібно, щоб дощ …

— Не хочу, щоб все тут дивилися на нього!

txtfb2rtfepub .