🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Сёстры озёрных вод. Олли ВингетОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Сёстры озёрных вод. Олли Вингет.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Сёстры озёрных вод. Олли Вингет. Данная книга относиться к категории книг - Русское фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Книга «Сестри озерних вод» — перша частина однойменної серії, створеної в обрамленні слов’янського антуражу і містичного трилера. Оллі Вінгет просочила цю історію дрімучим лісом, запахами болота і … смерті, яка звідусіль тягне свої кістляві рученята.

Зустрітися з цим породженням пекла довелося головній героїні Олесеві, яка заблукала в лісі. Кілька секунд — і дівчина опиняється біля дивного будинку в самому центрі хащі в колі доброзичливою сім’ї.

Починаючи читати онлайн роман, з перших сторінок переймаєшся містичною атмосферою, чекаючи страшних сюрпризів після кожного кроку головної героїні. Звідки варто чекати головних бід — від лісових істот або звичайних людей з їх зрадою, егоїзмом, жорстокістю?

Олесі належить познайомитися з Ксенією, Глашей, Дем’яном, Теклею і іншими дивовижними персонажами, відкрити двері в історію їхнього роду, стати свідком страшних одкровень і кривавих таємниць.

Роман «Сестри озерних вод» може здатися занадто заплутаним, однак іменна така манера оповіді відповідає характеру книги, затягуючи читача все глибше, як болотна твань, проникаючи в свідомість і кожну клітинку тіла. Якщо ви шукаєте історію, наповнену майже первісним хоррором з відьомський ритуалами і жертвопринесеннями, хитросплетіннями життя і смерті, ця книга точно створена для вас!

Пропонуємо скачати «Сестри озерних вод» Оллі Вінгет в нашій електронній бібліотеці в найзручніших форматах — fb2, txt, epub і rtf. Відвідувачі нашого сайту можуть користуватися електронними матеріалами безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .