🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Стратегия мышления богатых и бедных людей. Саидмурод Раджабович ДавлатовОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Стратегия мышления богатых и бедных людей. Саидмурод Раджабович Давлатов.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Стратегия мышления богатых и бедных людей. Саидмурод Раджабович Давлатов. Данная книга относиться к категории книг - Личная эффективность.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Чи замислювалися ви, чому хтось стає успішніше вас? Чи доводилося вам міркувати про те, в чому відмінності між бідними і багатими, крім колосальної різниці в капіталі? Автор книги «Стратегія мислення багатих і бідних людей» пропонує подумати про це разом. Підсумки, до яких ви прийдете, вразять вас своєю простотою і очевидністю.

Напевно, ви не раз чули новини про примноження капіталу чергового мультимільярдера. З преси або телебачення ви дізнавалися, як той чи інший багатообіцяючий стартап буквально підірвав ринок, принісши своїм інвесторам десятки мільйонів. Так чому ж одні люди продовжують багатіти на очах, а їх доходи перетворюються з величезних в попросту непристойні? Чому інші орють на двох або трьох роботах, ледве зводячи кінці з кінцями? У чому полягає їх помилка? Дізнайтеся про це, почавши читати онлайн книгу «Стратегія мислення багатих і бідних людей» Саідмурода Давлатова на нашому літературному порталі.

Авто впевнений: причина тому — страх, небажання тих чи інших людей виходити із зони комфорту, їх надія на те, що щастя обов’язково саме прийде до них, потрібно тільки трохи почекати.

Як же позбутися від сумнівів і нарешті почати діяти? Чим мотивувати себе? Відповісти ви зможете, вирішивши скачати книгу «Стратегія мислення багатих і бідних людей» Саідмурода Давлатова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) відповідним вам файлом: fb2, txt, rtf, epub.

Бережіть час і гроші, інвестуйте час в вдосконалення своїх навичок, а гроші — в залучення нових можливостей.

Мислення — ось що є причиною успіхів і невдач.

кожній людині під силу змінити свою долю. Кожен здатний покінчити з невдачами, позбутися страхів і стати тим, ким він мріє.

Багаті стали багатими, тому що прийняли таке рішення, а бідні залишаються бідними до тих пір, поки не вирішать стати багатими.

txtfb2rtfepub .