🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

СтопХамка. Надежда Волгина



Оцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги СтопХамка. Надежда Волгина.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и СтопХамка. Надежда Волгина. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

У своїй книзі «СтопХамка» відома письменниця Надія Волгіна зачіпає одну з найважливіших тем сучасності — повна відсутність виховання дітей, чиї батьки — чиновники, олігархи і інші представники «вершків суспільства».

Головна героїня повісті «СтопХамка» — юна чарівна дівчина, яка звикла з оптимізмом дивитися в майбутнє і самостійно добиватися поставлених цілей. Її життя безтурботна і легка, але є те, що не дає їй спокою — дорогущий «Лексус», що належить її сусіда по будинку.

Головний герой книги — син одного з найбагатших людей в місті. Він не звик розмінюватися на дрібниці, адже добре знає — все, що йому потрібно, він зможе отримати від впливових батьків. Дорогий алкоголь, прекрасні дівчата, багаті друзі — все це давно стало обов’язковими атрибутами його життя. Ну і, звичайно ж, приватне паркувальне місце, розташоване прямо під вікном його сусідки.

Вона давно втомилася виховувати його, псувати престижну машину в надії хоч якось натякнути йому на те, що під її вікном парковка заборонена. Здається, він ніколи цього не зрозуміє. Але доля вирішила звести двох героїв книги лицем до лиця. Несподівано між ними спалахує почуття, сильно нагадує любов. Вони не можуть чинити опір йому. Але любов це? Може, це просто прихильність, яка незабаром пройде?

Пропонуємо скачати «СтопХамка» Надії Волгіної, вибравши для цього будь-який відповідний формат: rtf, txt, epub або fb2. На нашому порталі ви зможете читати онлайн це цікавий твір безкоштовно і без реєстрації.

— Стій, зараза! — тільки й встигла почути Віта, коли рвонула з газону швидше вітру.

— Попалася, чортова вредітельніца власності!

— Ага, зараз все кину … — посміхнувся він, перехопив її зручніше за передпліччя, стиснувши так, що точно залишаться синці, і потягнув за собою. —

— Ти чого кричиш, як різана ?! — витріщив він на неї свої чорні Буркан.

txtfb2rtfepub .