🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Стеклянные дома. Луиза ПенниОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Стеклянные дома. Луиза Пенни.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Стеклянные дома. Луиза Пенни. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Канадська село Три Сосни — місце дивовижне, мальовниче і маловідоме. Н незважаючи на затишну атмосферу і ідилічні пейзажі, тут раз у раз відбуваються загадкові і похмурі події.

Луїза Пенні — канадська письменниця детективного жанру, що здобула популярність завдяки серії про поліції Квебеку. Пропонуємо вашій увазі книгу «Скляні будинки» з даного циклу.

Арман Гамаш — суперінтендант квебекськой поліції. Його манера роботи гідна захоплення, втім, як і особистісні якості. Він зовсім не ідеальний. Звичайна людина зі своїми плюсами і мінусами.

Початок книги інтригує. Події із залу суду переносять читачів у недавнє минуле, коли в селі з’явилася загадкова фігура в довгому темному пальто з капюшоном і в масці. Читати онлайн без реєстрації сподобається всім шанувальникам сучасного детектива.

У середньовіччі їх називали кобрадорамі. Фігури в чорному плащі з капюшоном. Вони стояли на одному місці день і ніч, і погляд їх був спрямований на конкретну людину. На того, кого ця фігура покликана присоромити. Таким способом соромили тих, хто не віддавав борги.

Через два дні після появи таємничої постаті, в каплиці виявляють мерця, одягненого в маску і темну накидку. Його обличчя знівечене. Жертву впізнали, а хто вбивця?

«Скляні будинки» захоплюють приємним мовою написання, виклад ведеться плавно, барвисто, гармонійно і емоційно. Детективна лінія — цікава. Атмосфера — затишна.
Завантажити «Скляні будинки» Луїзи Пенні в форматах epub, fb2, txt, rtf безкоштовно без реєстрації можна в нашій бібліотеці електронних книг.

Психологічна сторона дуже хороша, деякі епізоди вельми напружені, розгадки — несподівані. Сміливо відкривайте першу сторінку! Вас чекає захоплююче проведення часу.

Дайте мені два таких, будь ласка,

Ізраїльських агентів інструктували: якщо вони стикаються з опором під час атаки, спочатку потрібно вбивати жінок. Тому що, якщо жінка доведена до такого стану, що взяла в руки зброю, вона буде битися до останнього і навряд чи здасться.

Жінка середніх років, вона не приховувала сивину у волоссі.

Він просто побоювався, що трапиться якась несподіванка.

txtfb2rtfepub .