🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Соловьев и Ларионов. Евгений Германович ВодолазкинОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Соловьев и Ларионов. Евгений Германович Водолазкин.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Соловьев и Ларионов. Евгений Германович Водолазкин. Данная книга относиться к категории книг - Современная русская литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Євген Германович Водолазкін подарував нам безліч захоплюючих творів. Більшість його повістей ставали бестселерами російської літератури і привертали увагу читачів з-за кордону.

У нас ви зможете скачати книгу «Соловйов і Ларіонов» Євгена Германовича Водолазкін безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), всього лише вказавши формат з переліку: fb2, txt, rtf, epub. Роман інтригує з перших хвилин і змушує задуматися про багатьох важливих речах.

Кожен генерал зберігає секрет. Коли він помирає, за розгадку його таємниці беруться історики. Вони ретельно вивчають секретні архіви, шукають докази військових злочинів, оглядають уламки знищеної техніки і записують свідчення тих, хто вижив.

За своєю роботою герой книги «Соловйов і Ларіонов» перестає помічати, як перетворюється на бомбу сповільненої дії. Таємниці, які могли залишатися нерозкритими впродовж багатьох століть, виявилися розкритими. Тепер за відповідями полюють інші. Вони готові на все, аби заволодіти життєво важливою інформацією.

Історик вирішує втекти, але хто допоможе йому, якщо сищики встигли залякати всіх. У нього більше немає союзників. Залишилися тільки страх, біль і розчарування.

Чи збереже герой таємниці минулого? Чи витримає тиск з боку противників? Про це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Соловйов і Ларіонов» Євгена Германовича Водолазкін на нашому літературному порталі.

станція була невеликою. Там не було ні кіно, ні пошти, ні навіть школи. Там не було нічого, крім шести дерев’яних будинків,

У цій родині офіцерами були всі — за винятком батька майбутнього генерала, який служив директором департаменту залізниць.

Найбільше йому подобалася медаль За упокорення польського бунту, отримана одним з дядьків.

Не було для дитини хвилин щасливіше, ніж ті, що провів він, сидячи серед своїх родичів-офіцерів з двома медалями на грудях.

txtfb2rtfepub .