🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Соль. Время любить. Марина АлександроваОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Соль. Время любить. Марина Александрова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Соль. Время любить. Марина Александрова. Данная книга относиться к категории книг - Книги про волшебников.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Серія творів «Сіль» талановитої письменниці Марини Александрової набула популярності серед фанатів сучасного любовного фентезі. На нашому порталі ви зможете читати онлайн другу частину цього цікавого циклу повість «Сіль. Час любити »абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Події, описані в книзі, розгортаються на території величезної імперії. Кращі роки країни залишилися далеко позаду. Народ поступово убожіє, влада, змучена скандалами і підлістю чиновників, не знає, що робити в ситуації, що склалася. Але найстрашніше — війна, яка стоїть на порозі ще недавно могутньої цивілізації.

Головна героїня книги, дівчина на ім’я Сіль, важко переживає катастрофу, що насувається. Для неї збройний конфлікт означає повернення страшних днів — періоду, коли вона не знала, куди подітися від небувалих за масштабами атак.

Героїні книги «Сіль. Час любити »належить вибрати, що їй робити: сховатися від набігів численних ворожих полчищ або набратися сміливості і кинутися в бій. У неї немає часу роздумувати, адже армія агресорів з кожним днем ​​стає все ближче до її рідного дому.

Раптово Сіль заводить роман з молодим юнаком. Це підштовхує її до прийняття остаточного рішення — вона повинна битися, адже тепер на кону стоїть не тільки її імперія, а й любов всього її життя. Чи зможе вона допомогти своїй країні? Чи вдасться їй відвоювати своє право любити? Щоб дізнатися це, пропонуємо скачати «Сіль. Час любити », вибравши для цього будь-який файл: rtf, fb2, txt або epub.

txtfb2rtfepub .