🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Сияние Черной звезды. Елена ЗвёзднаяОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Сияние Черной звезды. Елена Звёздная.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Сияние Черной звезды. Елена Звёздная. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Фентезійна повість «Сяйво Чорної зірки», що вийшла з-під пера відомої публіцистка Олени Зоряною, стала п’ятою частиною серії «Катріона, принцеса Оітлонская». Видання продовжує розповідати читачам історію подружжя жорстокого короля Ерадараса.

Як тільки її чоловік став Володарем цілої цивілізації, жінку стали називати першою леді королівства. Здавалося б, що може бути краще? Життя вдалося, адже про таку роль мріє кожна дівчина в цивілізації. Але все не так просто, як раніше думала героїня книги «Сяйво Чорної зірки». Вона стала жертвою небезпечної гри, правила якої може змінювати тільки кесар, навіть не попередивши її про це.

З цього часу у дружини короля немає ні найменшого права на помилку. Вона не може показувати свої емоції і бажання. Головне її завдання — підняти з колін Імперію, яка незабаром остаточно впаде перед численними ворогами і злиднями.

Героїня книги намагається відповідати своєму високому статусу. Вона справно грає роль ідеальної жінки, тієї, на яку повинні рівнятися інші мешканки Імперії. Але вона — жива істота, яка має право на помилку і власні бажання.

Вона приймає рішення почати гру за своїми правилами, незважаючи на постійні погрози з боку кесаря. Тепер вона — одноосібна повелителька своєї Імперії, від вирішення якої залежить подальша доля всіх її жителів. Її не лякають палацові інтриги, підлі підступи своїх підлеглих. Все, що їй потрібно — домогтися своїх цілей, нехай навіть для цього доведеться стратити найближчих їй людей.

Героїня книги не здається ні перед чим. Але чи варта ця небезпечна гра здоров’я та навіть життя подружжя Володаря? Бути може, ще не пізно зупинитися, адже незабаром палацові гри перейдуть на новий, більш складний рівень?

Щоб дати відповіді на ці питання, пропонуємо вам скачати «Сяйво Чорної зірки» Олени Зоряною будь-яким з файлів: txt, rtf, epub або fb2. На нашому порталі ви також зможете читати онлайн захоплююче твір без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Прокидатися не було ніякого бажання. Абсолютно. Не в перший раз для мене, звичайно, але сьогодні це небажання було якимось особливо сильним.

— Де істерика? Де заполошно метання по моїй печері? Можна хоча б переляканий крик, я не вибагливий.

Знизавши плечима, байдуже відповіла: — Істерики не по моїй частині.

— Я тебе не тримаю.

txtfb2rtfepub .