🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Шах королевы. Вера КолочковаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Шах королевы. Вера Колочкова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Шах королевы. Вера Колочкова. Данная книга относиться к категории книг - Легкая проза.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Правду кажуть, що творчі особистості як ніби не від світу цього. Вони часто придумують собі новий світ, в якому і живуть, не помічаючи дійсності. З одного боку, у них немає проблем — вони займаються улюбленою справою і радіють життю. Але з іншого, реальність як би пролітає повз, а це загрожує серйозними наслідками.

Головна героїня книги «Шах королеви», яку написала Віра Колочкова, — письменниця. Ось вона і придумала собі новий світ, в якому все прекрасно і так, як їй самій би хотілося. А ще Наташі Петрової подобається створювати образи для героїв з реальних людей, яких вона знає.

В результаті у неї виходять книги, де вона як лялькар грає з маріонетками. Забавно? Так! Реально? Зовсім ні, адже в житті-то все йде власним ходом. Але одного разу вигадка проривається в реальне життя.

Сюжет роману «Шах королеви» різко змінюється, коли дівчина-розлучниця з книг Наталі раптом перетворюється в реальну людину. Причому ця героїня всіляко намагається зіпсувати життя своїй творцю. І у неї це непогано виходить.

Чому багато хто любить книги Колочкова? Тому що вона вміє створити такі сюжети, які не зустрічаються в інших творах. А ще її герої — живі, справжні і неординарні особистості. У романах є і родзинка — крапля містика, яка вміло і тісно переплітається з дійсністю. І зовсім невідомо, що краще — придумувати собі життя або просто плисти за течією?

Читати онлайн сподобається швидше представницям прекрасної статі, так як це легке твір, з нотками загадковості, містики і любові. А ще роман повинні оцінити письменниці, які погодяться, що теж не раз придумували для себе інше життя і описували все це на папері.

Матеріали нашого сайту доступні всім безкоштовно і без реєстрації, а тому ви зможете насолодитися будь-якою книгою. Завантажити «Шах королеви» Віри Колочкова можна в самих різних форматах: txt, rtf, epub, fb2.

txtfb2rtfepub .