🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Русич. Бей первым. Владимир ПоселягинОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Русич. Бей первым. Владимир Поселягин.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Русич. Бей первым. Владимир Поселягин. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Захоплююча фентезійна повість «Русич. Бий першим »- це перша частина циклу« Русич », написаного відомим публіцистом Володимиром Поселягіним. Видання вийшло в 2019 році і майже відразу ж закохала в себе тисячі шанувальників сучасної літератури. Повість встигла номінуватися на кілька престижних нагород, що зайвий раз підігріло до неї інтерес читача.

Сюжет книги «Русич. Бий першим »розповість аудиторії про пригоди Марка Геннадійовича Бестужева. Протягом всього свого життя він раз у раз ставав жертвою збігів непередбачених обставин. Навколо нього завжди плелися небезпечні змови і інтриги, але він примудрявся виходити з них з честю і гідністю. Головна причина цього — життєве кредо: «завжди бити першим».

Але на цей раз героя книги чекає найнебезпечніше пригода в його житті. Йому належить відправитися за часів Київської Русі — епоху, яка стала однією з найбільш кровопролитних в історії. Чоловікові доведеться пережити смертельні набіги незліченних військ татаро-монгол, небезпечні палацові інтриги і перевороти, змови бояр і епідемії хвороб, що забирають життя десятків тисяч мирних жителів.

Але чоловік не сумує. Герой книги пам’ятає про своє головне життєвому правилі. Він розуміє, що від його твердості і рішучості залежить не тільки його власне життя, а й долі людей, які згуртувалися навколо нього.

На щастя, у Марка Бестужева є друзі, які допоможуть йому вирватися з лап недоброзичливців. Вони виручать його і допоможуть дати відсіч кожному з ворогів. Але чи варто настільки довіряти людям, які представляються твоїми друзями? Герою повісті належить випробувати на собі всю біль людської зради. Чи зможе він впоратися з цим? Чи переможе він в нерівному бою? Про це ви дізнаєтесь, прочитавши видання на нашому порталі.

Щоб завантажити «Русич. Бий першим »Володимира Поселягіна, виберіть один з файлів з розширенням txt, rtf, epub або fb2. Ми також пропонуємо вам читати онлайн захоплюючу повість без реєстрації і абсолютно безкоштовно.

Якось я швидко і несподівано став господарем величезного подвір’я, на території якого крім самого будинку було аж дванадцять будівель.

Отямився я від тупий ниючий біль. Причому ніяк відразу не міг зрозуміти, що саме болить.

А так все добре починалося, тільки приїхав в офіс і зайнявся паперами за договорами, що сьогодні потрібно підписати, як мене скрутило болем, потім лікарня

З морозом і холодом я все ж переборщив. Було холодно, але до заморозків явно ще ой як далеко, інакше мух і джмеля б не було,

txtfb2rtfepub .