🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Размышления Ду РА(ка): Жизнь вне поисков смысла. Эдгард ЗайцевОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Размышления Ду РА(ка): Жизнь вне поисков смысла. Эдгард Зайцев.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Размышления Ду РА(ка): Жизнь вне поисков смысла. Эдгард Зайцев. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книга «Роздуми Ду Ра (ка): Життя поза пошуків сенсу» дозволяє відшукати причини невдач і налаштуватися на внутрішню гармонію. Практикуючий психотерапевт Едгард Зайцев називає основні причини стресів і негараздів, розкриває сутність психотравм і їх вплив на всі аспекти життя, дає поради, як позбутися від негативу в душі і знайти щастя.

У книзі Зайцев розповідає про своє професійному становленні, аналізує власні проблеми і пошук шляхів їх вирішення. Монографія «Роздуми Ду Ра (ка): Життя поза пошуків сенсу» написана простою мовою зі зрозумілими кожному прикладами, але її глибина вражає з перших сторінок. Тут ви знайдете пояснення психологічної сутності думок і вимовлених слів.

У книгу включені елементи тренінгів автора, завдяки яким читач може стати сам собі психологом, аналізуючи власні проблеми. Звертаючись до багатьох авторитетним психотерапевтів, Зайцев вибудовує свою технологію душевного зцілення. І перше, з чого потрібно почати — виявлення психосоматичних розладів і причин їх виникнення.

Якщо ви хочете поглибити свої знання в області психотерапії і навчитися застосовувати їх на практиці для вирішення будь-яких проблем, поспішіть скачати «Роздуми Ду Ра (ка): Життя поза пошуків сенсу» Едгард Зайцева. Ця праця змінить ваше ставлення до себе і оточуючих, до подій, що відбуваються навколо вас. Поспішайте читати онлайн цю роботу безкоштовно і без реєстрації. В нашій бібліотеці розміщені матеріали для скачування в форматах fb2, txt, rtf, epub.

Англійці кажуть, що будь-яка проблема — це неправильне зрозуміле пригода. Можна змінити контекст свого життя і саме життя почне змінюватися.

Подивіться, якими словами Ви живете. Зберіть свій власний словничок слів-паразитів, які призводять Вас до болю і страждань. Замініть їх на ті, які викликають позитивні емоції. І це стане Вашим першим кроком до того, що змінити контекст свого життя. Але що таке контекст? І чи є у нього закони?

Коли Ви щиро даруєте світу, іншим людям частинку свого настрою, Ви отримуєте відповідь у вигляді яскравих і позитивних емоцій. І світ відповідає вам тим же. Тому що тільки через свою подяку Ви готові отримувати благо — «благополуччя». Все Ваше благополуччя — це відповідь світу на Вашу розділену, роздарованих, випроменену радість і вдячність.

Розповім анекдот: Стівен Спілберг готується знімати новий блокбастер — фільм обіцяє бути грандіозним! Гроші є! Сценарій — просто бомба! Немає актора на головну роль. Режисер об’їздив всю Америку і Європу, на кастингу побував весь колір

txtfb2rtfepub .