🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Путевой светлячок. Ольга ГусейноваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Путевой светлячок. Ольга Гусейнова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Путевой светлячок. Ольга Гусейнова. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Світлі ельфи зарозуміло дивляться на темних, ті платять їм тим же. А якщо ти народилася від змішаного шлюбу і від темної ельфійки на додаток до білявого волосся і цілительських дару отримала симпатичні ікла і хвіст? .. Правильно, світлий батько-сноб напевно відправить тебе до темної рідні, хай під слушним приводом, але подалі, з прекрасних очей геть, так би мовити. А вирушаючи в подорож, будь готова … опинитися на межі смерті, обзавестися прийомним синочком, стати об’єктом мрій нахабного перевертня і дістати в попутники найнеймовірніших істот цього світу — демонів. А ще будь готова зустріти щастя, якщо інтриги і пригоди не вкрадуть тебе з вірної дороги …

Вмерти! Саме час завити від розпачу. Дожилася — наді мною навіть коні іржуть!

— Одружуся! — похмуро заявив чоловік.

Навіть подих перехопило, але в мене явно вселився некерований дух протиріччя — здивовано підняла брови і запитала:

— А це загроза або обіцянку?

Настрій різко впало, навіть здалося, що почула його удар об підлогу.

Життя покаже, що доля піднесе …

txtfb2rtfepub .