🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Призраки прошлого. Питер ДжеймсОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Призраки прошлого. Питер Джеймс.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Призраки прошлого. Питер Джеймс. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Автор детективних бестселерів Пітер Джеймс представляє повість «Привиди минулого» і пропонує шанувальникам свого таланту розслідувати чергову містичну історію. Зробити це разом з іншими поціновувачами жанру ви зможете на нашому сайті безкоштовно і без реєстрації, почавши читати онлайн захоплююче твір визнаного класика сучасної літератури.

Сюжет книги описує долю бездітної подружньої пари — Тома і Чарлі. Все своє життя вони прожили в Лондоні і, побажавши змін, вирішують перебратися в садибу, розташовану на березі мальовничого озера.

Щоб якось оговтатися від депресії через свого безпліддя, Чарлі продовжує відвідувати сеанси гіпнозу. Жінка впевнена, що навіювання допоможе їй забути про свою проблему. Але вона не замислюється про побічний ефект. Через гіпнотичних сеансів вона поступово втрачає розум. Їй здається, що вона раніше вже бувала в садибі. Але найгірше чекає її з чоловіком попереду …

Як тільки герої книги «Привиди минулого» переступають поріг нового будинку, в їх житті починають відбуватися неймовірні речі. Подружня пара стикається з містичними надприродними подіями. На кожному сеансі гіпнозу Чарлі відвідують дивні видіння. Образи, які все частіше постають перед нею, поступово вриваються в її реальне життя. Запахи, відчуття — все це перемішується і стає частиною її нового життя.

Незабаром героїня книги переконується в тому, що ці речі — не плід її уяви. Це підтверджує дивна знахідка жінки — дивне зображення у вигляді серця, яке хтось відправив їй як якоїсь підказки. Жінка розуміє, що в стінах нового будинку зберігається страшна таємниця. Той, хто береже її багато років, хоче помститися героїні. Але за що? Чим завинила жінка?

Пропонуємо скачати «Привиди минулого» Пітера Джеймса, вибравши для цього будь-який з форматів: rtf, txt, epub або fb2. Ви поза сумнівом оціните безмежний талант автора і його вміння залучати аудиторію захоплюючими історіями з непередбачуваним кінцем.

Жінка зупинилася біля сходів, стікаючи потом: літній ранок видався спекотним. Звідси будинок, який височів на насипу, здавався ще більше.

Вона натиснула на дзвінок, але нічого не почула, спробувала ще раз, однак дзвінок мовчав.

— Гей! — крикнула непрохана гостя, піднявши голову. — Чи є тут хтось?

Жінка злякалася, — схоже, стара була ще більш чокнутой, ніж всі думали.

txtfb2rtfepub .