🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

#Прессуйтело-2. Твой дневник успеха. Тело мечты за 12 недель: мотивация, рецепты, тренировки. Наталья ДавыдоваОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги #Прессуйтело-2. Твой дневник успеха. Тело мечты за 12 недель: мотивация, рецепты, тренировки. Наталья Давыдова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и #Прессуйтело-2. Твой дневник успеха. Тело мечты за 12 недель: мотивация, рецепты, тренировки. Наталья Давыдова. Данная книга относиться к категории книг - Личностный рост.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Наташа Давидова — лайфстайл-блогер, колумніст журналу Vogue і мама трьох дітей — особистим прикладом довела: знайти тіло своєї мрії можна в будь-якому віці. Не має значення, як ви харчуєтеся зараз і займаєтеся спортом: змінити своє життя раз і назавжди ви можете з цієї хвилини. Наразі такою можливістю скористалися понад 100 000 чоловік — учасників марафонів # прессуйтело. Стань кращою версією себе!

# Прессуйтело — це:

  • 90 смачних і корисних страв, які ви захочете;
  • 60 неймовірних тренувань, які ви полюбите;
  • 90 днів до тіла, яке ви заслуговуєте.
  • Всього 3 місяці до результату — красивого, стрункого і здорового тіла!

Зоя @ press @ teloo Макарова, переможниця першого марафону: «Моє тіло ніколи не було таким підтягнутим! Я втратила 11 кілограмів за три місяці і придбала величезний багаж знань, без якого навряд чи вдалося б домогтися таких результатів, не зашкодивши собі. Я брала участь в кожному конкурсі, який проводила Наташа Давидова в Instagram, але перемогла в найголовнішому! І мій приз — не тільки казкову подорож, яке я виграла, а й нове здорове і красиве тіло, а це — безцінне! »

.