🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Победная весна гвардейца. Юрий Григорьевич КорчевскийОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Победная весна гвардейца. Юрий Григорьевич Корчевский.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Победная весна гвардейца. Юрий Григорьевич Корчевский. Данная книга относиться к категории книг - Гвардия.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Чергова книга в рамках альтернативної історії вийшла під назвою «Переможна весна гвардійця» і є третьою з циклу «Гвардія в вогні не горить!». Автор — Юрій Корчевський.

Головний герой Ілля Миронов, військовий з 20-го століття, виявляється в минулому, якраз під час Великої Вітчизняної війни. І почалися військові будні … Читати онлайн книгу «Переможна весна гвардійця» сподобається, в першу чергу, чоловічий читацької аудиторії.

Довелося починати все з початку, з самих низів. Обзавівшись чужими документами, молодий сержант Ілля задіяв усі свої вміння і відвагу. А численні ордени і медалі стали стимулом для подальших досягнень.

Відважний чоловік бореться на фронтах Білорусії, під Москвою, на Курській дузі. У третій книзі довгоочікувана весна 1945 застає попаданцев на підступах до Східної Пруссії. Попереду — вирішальний бій.

Ви можете завантажити «Переможна весна гвардійця» Юрія Корчевського без реєстрації безкоштовно на нашому літературному порталі. Зручні формати для скачування: epub, fb2, txt, rtf.

Чи здатні люди Миронова взяти штурмом фортецю Кенігсберг і знищити осине гніздо?

Безліч пригод, військових баталій, людських взаємин. Цікава подача автором свого бачення розвитку історії. Його альтернатива звичним фактами вражає.

Починається (триває) історія з того, що головний герой лежить вже досить довгий термін в госпіталі, лікує наслідки контузії. Всі постояльці госпіталю знаходяться в піднесеному настрої духу. Воно й не дивно! У січні 1944 року РККА звільнила Великий Новгород, а 27 січня було знято блокаду Ленінграда. У лютому Червона Армія звільнила Луцьк і Рівне, а в кінці березня вийшла до річки Прут, до державного кордону СРСР з Румунією, союзницею Німеччини, на захід від міста Бєльці. Але війна ще не закінчена …

У поранених головна розвага — зведення Радінформбюро.

Активізувалася авіарозвідка, агентурна, потім вже дивізіонні і полкові.

Ризик тоді виправданий, коли дозволяє виконати наказ і зберегти особовий склад.

А ще — армія насищалося радіостанціями, і в разі потреби можна було передати повідомлення.

txtfb2rtfepub .