🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

По осколкам разбитого зеркала. Евгения МихайловаОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги По осколкам разбитого зеркала. Евгения Михайлова.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и По осколкам разбитого зеркала. Евгения Михайлова. Данная книга относиться к категории книг - Остросюжетные любовные романы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Євгенія Михайлової — майстер детективного жанру. Причому її книги — це дуже життєві історії. У них кожен герой — це людина, яку так легко впізнати серед своїх знайомих або близьких.

Книга «За осколках розбитого дзеркала» — це збірка творів про жінок. Ні, це не історії про кохання або складних відносинах. Це детективні пригоди, які можуть трапитися буквально з кожним.

В одному історії головна героїня Катя відчайдушно любить одруженого. Чоловік же не готовий заради навіть коханої жінки йти з сім’ї. Чим може закінчитися подібна історія? Як розгортатиметься сюжет — головний герой піде на злочин, аби не був розкритий його секрет, або головна героїня зробить все можливе, навіть найжахливіше, щоб бути з коханим? У цьому вам і належить розібратися.

В іншій історії збірки «По осколках розбитого дзеркала» головна героїня Ліля — початківець адвокат. У дівчини немає власного досвіду роботи, та й в житті вона ще зовсім юна. Саме через свою недосвідченість вона береться захищати людину, яка може погубити не тільки себе, але і саму Лілю. Чи знайде в собі сили дівчина, щоб протистояти подібним обставинам? Про це ви зможете читати онлайн на нашому сайті.

У книзі також є історія про Олену, яка через свою доброту дуже сильно постраждала. Вона вирішила одного разу допомогти незнайомцеві, який виявився не тим, ким виглядав на перший погляд. Чоловік став переслідувати дівчина, переводячи її своїм нав’язливим увагою. Страшно усвідомлювати, що такі ненормальні є і в реальному житті.

Книга читається на одному диханні. Це зовсім невеликі твори, які допоможуть скрасити вечора після роботи. Ви зможете не тільки заглибитися в історії героїнь, а й поміркувати про своє життя, придивитися краще до тих, хто вас оточує.

Ми пропонуємо вам скачати «За осколках розбитого дзеркала» Євгенії Михайлової безкоштовно і без реєстрації в самих різних форматах: rtf, epub, txt, fb2. Приємного читання!

txtfb2rtfepub .