🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

От одного Зайца. Ася ЛавриновичОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги От одного Зайца. Ася Лавринович.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и От одного Зайца. Ася Лавринович. Данная книга относиться к категории книг - Легкая проза.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Буває ж таке! Дивишся на людину — придурок придурком, а потім виявляється, що не так вже й поганий. Як і багато дівчат, Рита також облажалася. З першого погляду затаврувала одногрупника, тому що він, бачте, злісний прогульник занять в універі. Висновок — тупий. Та ще й з дівчатами заграє! Бабій. Попало ж її, відмінницю, Перфекціоністка, цілеспрямовану розумницю, опинитися в парі для роботи над проектом з цим йолопом! Позбутися від нього потрібно, причому негайно!

Молодіжну книгу «Від одного Зайця» сподобається читати онлайн без реєстрації всім любителям легких невимушених творів.

«Хороших дівчаток завжди тягне до поганих хлопчиків» вважає суспільство і з цим не посперечаєшся. Але можна подивитися глибше і розібратися, хто є хто. Тут думки явно розходяться. Наприклад, головна героїня книги Рита Ромашкіна позиціонується як хороша дівчина, а на перевірку виявляється ще тієї штучкою. Мстивої, неврівноваженою і супротивної. А ось Артем Заєць при всіх його негативні риси характеру має масу плюсів. Ось і думайте, кому з них не пощастило один з одним.

Ви можете завантажити «Від одного Зайця» Асі Лавринович в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно і дізнатися, чим закінчиться любовна історія студентки, спортсменки і просто красуні з місцевої спортивної зіркою і улюбленцем жінок. Їх спільна робота стане каменем спотикання або початком любові?

Незважаючи на легкий склад і гумористичну подачу автора Асі Лавринович, в книжці є мораль. Стара добра істина про те, що від любові до ненависті — один крок. Можна нічого не очікувати від людини, а потім жадати зустрічі, віддати все за його посмішку. А ще про те, що найлегше жити в рамках стереотипів, не помічаючи всієї краси і разнообразий людських взаємин. В результаті від «Від одного Зайця» читач отримає море емоцій і приємний душевний відпочинок.

Я зробила ще ковток шипучою рідини. Смачна, зараза. Як же це нечесно, коли те, що може заподіяти тобі шкоду, таке смачне.

Переминалася з ноги на ногу, стукала зубами і на чому світ проклинала подругу.

Це не означає, що я не допускаю можливості прожити з людиною все життя і померти в один день

Може, правильно кажуть: краще іноді падати, ніж ніколи не літати?

txtfb2rtfepub .