🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Обладание. Дж. Л. БатлерОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Обладание. Дж. Л. Батлер.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Обладание. Дж. Л. Батлер. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книга «Володіння» — захоплюючий трилер з елементами любовного роману і детектива — ці жанри переходять один в одного, повністю захоплюючи сюжетну канву і не даючи читачеві можливість схаменутися після чергового крутого повороту.

Все почалося з типовою ліричної ситуації — головна героїня, адвокат Франсін Дей, закохується в свого клієнта Мартіна, який попросив допомогти йому з процесом розлучення.

Бурхливий роман молодих людей закінчується раптово — одного разу Франсін бачить, як Мартін вечеряє з колишньою дружиною Донною. Однак загадки на цьому не припиняються — на наступний ранок головна героїня книги прокидається в квартирі сусіда і бачить свій одяг, забруднений кров’ю.

Франсін розуміє: в відносинах Мартіна і Донни не все так однозначно, а вона втягнута в дивний змова. Намагаючись докопатися до правди, дівчина починає власне розслідування …

Дж. Л. Батлер доповнює головну інтригу, заплутуючи читача в лабіринті різних доль, відкриваючи завісу особистого життя кожного з головних героїв. Франсін має бути не тільки розібратися в своїх почуттях і згадати події тієї фатальної ночі, а й знайти Донну, зниклу після вечері з Мартіном. Куди заведе розслідування головної героїні, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн роман «Володіння».

Якщо ви шукаєте заплутану детективну історію, яка не відпустить вас до останньої сторінки, рекомендуємо завантажити «Володіння» Дж. Л. Батлер. Ця книга чекає своїх читачів на нашому сайті в форматах fb2, txt, epub і rtf. Матеріали в будь-якому із запропонованих форматів ви отримаєте безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .