🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

О чем не сказала Тафти. Вадим ЗеландОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги О чем не сказала Тафти. Вадим Зеланд.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и О чем не сказала Тафти. Вадим Зеланд. Данная книга относиться к категории книг - Эзотерика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Хто така тафти? І чому її техніки працюють настільки потужно, що буквально приголомшують читачів? Шанувальники автора світового бестселера «Трансерфінг Реальності» Вадима Зеланда знають, як стати господарем власної долі. Настав час дізнатися про це всім іншим.

Книга «Про що не сказала тафти» написана у вигляді алгоритмів, чітко пояснюють як задавати потрібну для себе реальність. Результати не змусять себе чекати.

Не секрет, що персонаж цієї жриці сколихнув читацьку аудиторію. Точніше не сам персонаж, а то вчення, яке вона проповідує. Для простих людей жриця відкриває нові шляхи в напрямку здійснення мрії, допомагає пізнати себе краще, знайти джерело успіху і, що не менш важливо, знайти фінансову незалежність.

У даній книзі автор об’єднує найважливіші поради, представлені в його творах, що вийшли раніше. Підказки та пояснення, як краще працювати з представленими техніками, наводяться успіхи читачів з спільнот в різних соцмережах.

«Про що не сказала тафти» надихає і підштовхує до дій, змін на краще. Тут представлені нові факти і прийоми самовдосконалення. Інформація доповнюється відгуками читачів, які вже встигли випробувати на собі поради з попередніх частин. Ця книга розкриває широкі можливості для застосування техніки жриці в наших сучасних реаліях.

Управляти реальністю можна! Для цього варто самовдосконалюватися, правильно мислити і діяти. Радимо завантажити «Про що не сказала тафти» Вадима Зеланда або читати онлайн без реєстрації в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно.

Примітно, що цілі і прагнення у людей досить схожі, тому цей твір буде цікаво широкому читацькому загалу. Ви будете в захваті від прочитаного. Все працює. Всім радимо!

харчуєтеся безсистемно і неповноцінно, тому організму вічно чогось не вистачає. Почніть харчуватися системно і повноцінно, приділяючи особливу увагу Суперфуд

«Як тільки настає необхідність» підсвітити «насувається кадр, в голові з’являється образ, далі я повторюю словами і підкріплюю все це приємними відчуттями».

«Як здійснювати більш складні цілі? Все так же малювати відчужено і неупереджено картинки, пов’язуючи їх з косицей? »

Сонливість — це ознака того, що у вашому енергетичному тілі відбуваються зміни — щось доповнюється, коректується.

txtfb2rtfepub .