🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Не разлучайте нас. Моника МерфиОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Не разлучайте нас. Моника Мерфи.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Не разлучайте нас. Моника Мерфи. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные любовные романы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Книга «Не розлучайте нас» — перша частина дилогії «Ніколи», проникливою романтичної історії про події, які можуть стати потрясінням на все життя. Саме такий випадок стався з головною героїнею Кетрін — під час безтурботної прогулянки в парку її викрали. Що відбувалося з 12-річною дитиною в полоні протягом трьох днів, страшно уявити.

Її зустріч з Ітаном стала справжнім порятунком, адже після того страшного викрадення Кеті боялася навіть наближатися до чоловіків і перестала взагалі довіряти оточуючим.

Однак Моніка Мерфі хвацько закручує сюжет, підігріваючи інтерес читачів несподіваною інтригою. Ітан зберігає секрет, про який Кетрін ні в якому разі не повинна дізнатися. Дівчина також приховує від свого коханого своє минуле. Поділяться вони один з одним найпотаємнішим?

Роман «Не розлучайте нас» зачіпає серйозні соціальні проблеми, змушує задуматися над моральними принципами, над тим, чим можна пожертвувати заради своїх почуттів, над умінням витримувати найнеймовірніші випробування заради щасливого майбутнього. Незважаючи на драматизм і жорстокі сцени, книга просякнута душевністю і зворушливою романтикою.

Якщо ви хочете випробувати цілий шквал емоцій і стати свідками самої неймовірної історії кохання, радимо скачати «Не розлучайте нас» Моніки Мерфі. В електронній бібліотеці нашого сайту вас чекають матеріали в форматах fb2, txt, rtf, epub — будь-який з них доступний для скачування безкоштовно і без реєстрації. Також ви можете читати онлайн наші книги в будь-який зручний час.

Від жарких сліпучих ламп я відчуваю, як маленькі крапельки поту виступають на лобі уздовж лінії волосся.

Цілком зрозумілий контраст, якщо врахувати, що я зараз відчуваю.

Тривогу. Хвилювання. Жах. Безглуздість. Те, що я роблю, здається безглуздим, особливо моїй родині.

Хто ж її не знає. Виглядає дуже доглянутою, як диктор з новин: блондинка з ідеальною укладанням і яскраво нафарбованими блакитними очима.

txtfb2rtfepub .