🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Не дареный подарок. Морра. Купава ОгинскаяОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Не дареный подарок. Морра. Купава Огинская.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Не дареный подарок. Морра. Купава Огинская. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Маленька нечисть виявляється у військовій академії. Що їй там робити серед молодих і красивих кадетів? Чи не воювати ж, а вчитися! Втім, життя змусить навчитися ще й не такому …

Радимо завантажити «Не дарований подарунок. Морра »Купави Огінського в форматах epub, fb2, txt, rtf абсолютно безкоштовно і без реєстрації на нашому літературному порталі. Це друга книга з циклу про рагру — нешкідливу нечисть, яка одного разу з милою тваринки перетворюється в красиву дівчину.

Тепер Касі-Морра продовжує свій наповнений пригодами і небезпекою шлях в людській подобі. Навчання в стінах Академії йде їй на користь. Та й шанувальників вистачає, втім, як і недругів.

Забавна героїня, не зла, що не пакостлівих скалка і не фатальна красуня, а цілком мила і місцями наївна, пухнаста тваринка-нечисть, тепер уже дівчина.

Знайомі по минулій книзі персонажі залишаються, хтось із них починає відігравати велику роль, хтось навпаки майже не згадується. Головний чоловічий персонаж — Іліс. Серйозний хлопець, завжди готовий начистити вуха закінчується поруч з Морро суб’єктам чоловічої статі.

«Не дарований подарунок. Морра »радує харизматичними персонажами, легким гумором, красиво описаним світом. Цей фентезійний роман залишає приємний післясмак і навіть легкий смуток від неможливості поспостерігати за подальшими пригодами Морро і компанії.

Взаємовідносини головної героїні з кадетом Іліс — неоднозначні. Хто кого любить, а хто кого використовує відразу і не зрозумієш. Чи залишаться герої разом або навпаки усвідомлюють, що не дивлячись ні на що залишаються дуже різними і знайдуть щастя з іншими?

Поява лиходія в книзі «Не дарований подарунок. Морра »надає їй екшену, простежуються нотки детективного розслідування. Так само кругом присутній гумор, від якого щиро смієшся.

Сорок вісім кілограмів доброти і два кілограми гуманізму.

Просто це підозріле місце було ще не готове до зустрічі з такою небезпечною нечистю

Мої пошарпані за останні тижні нерви потребували термінового відновлення, а допомогти в цьому міг тільки господар.

Тривалістю на пару років, не менше. Але Морра не могла собі цього дозволити.

txtfb2rtfepub .