🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Наука общения. Как читать эмоции, понимать намерения и находить общий язык с людьми. Ванесса ван ЭдвардсОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Наука общения. Как читать эмоции, понимать намерения и находить общий язык с людьми. Ванесса ван Эдвардс.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Наука общения. Как читать эмоции, понимать намерения и находить общий язык с людьми. Ванесса ван Эдвардс. Данная книга относиться к категории книг - ТОП-книг.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Ванесса ван Едвардс — один з найвідоміших психологів і мотиваторів сучасності. За свою літературну кар’єру вона випустила безліч популярних видань. Одне з них — книга «Наука спілкування. Як читати емоції, розуміти наміри і знаходити спільну мову з людьми ».

Завдання книги — розповісти про основні принципи спілкування між різними людьми. На думку автора, ми завжди можемо знайти щось спільне зі своїм співрозмовником. Однак не кожен з нас цього хоче. В результаті між людьми, які могли б стати кращими друзями, утворюються конфлікти.

На сторінках видання «Наука спілкування» письменниця розповідає про те, як ми можемо звернути на себе увагу оточуючих. Вона дає поради з приводу того, як знайти вплив на друзів або колег. Кожна з описаних автором методик складена за результатами тривалих досліджень. Їх ефективність доведена в 8 з 10 випадків провідними фахівцями різних країн.

У книзі розказано про те, як вести себе на заході, як навчитися читати людські емоції і підбирати правильний тон для спілкування з кожною окремою людиною.

Кому принесе користь це видання? Чому воно навчить людей, які бажають завести нових друзів? Про що воно розповість тим, хто хоче знаходити спільні теми для розмов з усіма? Щоб дати відповіді на ці питання, пропонуємо читати онлайн або завантажити «Наука спілкування. Як читати емоції, розуміти наміри і знаходити спільну мову з людьми »Ванесси ван Едвардс абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Для завантаження виберіть відповідний файл: txt, rtf, fb2 або epub.

До того, що люди завжди шукають подібних собі. «Рибак рибака бачить здалеку» — набагато більш точне кліше, ніж «протилежності притягуються». Цей ефект називається «подібне притягує подібне». Він означає, що людям більше подобаються ті, хто схожий на них, ніж ті, хто від них відрізняється 79.

«Я на особливій комунікативної дієті і намагаюся виключити порожню розмову зі свого раціону. Можна задати вам питання, яке допоможе розпалити бесіду?

А. Протилежності притягуються. Б. Рибак рибака бачить здалеку. В. Ложка дьогтю в бочці меду. Г. Не рубай сук, на якому сидиш.

стандартний особистісний тест з 44

txtfb2rtfepub .