🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Настоящий мужчина. Валентина КимОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Настоящий мужчина. Валентина Ким.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Настоящий мужчина. Валентина Ким. Данная книга относиться к категории книг - Любовное фэнтези.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Повість «Справжній чоловік» стала однією з найпопулярніших в творчій кар’єрі талановитої письменниці Валентини Кім. На нашому літературному порталі ви зможете читати онлайн цей бестселер абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Головна героїня книги — Марина. Її життя було занадто короткою. Дівчина вмирає при загадкових обставинах, після чого її душа переноситься в інший світ. Чому сталося саме так, знає якийсь темний лорд. Він мабуть вирішив, що має право розпоряджатися чужими душами без попиту їх справжніх власників.

У новому для себе світі героїні книги «Справжній чоловік» доведеться подолати безліч випробувань. Вона повинна вирішити не тільки свої, але і чужі проблеми. Місцеві жителі з недовірою ставляться до загадкової гості, але вони нічого не можуть зробити проти волі темного пана.

Незабаром героїня книги знаходить нових друзів, але разом з ними з’являються і вороги. Протистояти їм Марині зможе допомогти місцевий лорд-дракон, який чомусь вважає її своєю істиною любов’ю.

Марина всіляко уникає дракона, їй не подобається компанія моторошного ящера. Але, розуміючи, на що готові вороги, вона змушена прийняти його пропозицію. В іншому випадку її просто вб’ють.

Чи вдасться героїні врятуватися від підступних ворогів? Стримає свої обіцянки лорд-дракон? Чи зрозуміє він, чому Марина так не хоче бути з ним?

Рекомендуємо завантажити «Справжній чоловік» Валентини Кім кожному фанату сучасного фентезі. Все, що для цього потрібно — вибрати підходящий вам формат з переліку: epub, fb2, rtf або txt.

txtfb2rtfepub .