🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Мститель. Дорога гнева. Валерий ШмаевОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Мститель. Дорога гнева. Валерий Шмаев.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Мститель. Дорога гнева. Валерий Шмаев. Данная книга относиться к категории книг - Боевая фантастика.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Все почалося в сьогоденні, але мало місце продовжитися в минулому. Саме таким містичним чином капітан спецназу ГРУ Віктор Єгоров виявився в самий розпал початку війни 1941-го. Причому навички, які він знайшов у своєму світі, дуже сильно стали в нагоді в минулому.

Книга «Месник. Дорога гніву »є четвертою частиною серії, а тому ви нарешті дізнаєтеся, що ж вдалося змінити Віктору Єгорову під час Другої світової війни. А змін буде дуже і дуже багато.

Отже, Єгоров — спецназівець, а тому він пройшов серйозну військову підготовку, страшитися труднощів і небезпек, і знає, як навчити цьому всьому і інших бійців. У перших книгах йому відразу ж вдалося зорієнтуватися в ситуації і врятувати величезну кількість людей.

Зараз же йому вдалося виховати і навчити усіх тонкощів війни молодих «вовченят» — хлопців і дівчат. І тепер у ворога просто немає шансів на порятунок. Причому патріотичний дух тут зашкалює, а тому хлопцям не страшні ні секретні ходи німців, ні засідки, ні небезпеки на шляху.

Валерій Шмаев потрудився на славу! Ця книга — одна з найбільш очікуваних в подібному жанрі. Шанувальники оцінили попередні твори, де сюжет виявився гармонійним і детальним, а тому можна легко припустити, що все саме так і було б, якби людина з нашого часу і з подібною підготовкою виявився в минулому …

Альтернативна історія багатьом подобається як раз таки тим, що можна поміркувати, проаналізувати факти і зробити власні висновки і припущення. Саме тому ми рекомендуємо всім читати онлайн роман «Месник. Дорога гніву ».

Якщо ви жадаєте дізнатися про продовження пригод Віктора Єгорова, ми пропонуємо вам без реєстрації і абсолютно безкоштовно скачати «Месник. Дорога гніву »Валерія Шмаева. Зробити це можна в різних форматах: rtf, fb2, txt, epub. Хто знає, можливо, автор вирішить написати продовження …

я показав простий приклад з рейду. Витратили ми три золотих

Другий день йде дрібний осінній дощ, то припиняється ненадовго, то починається знову.

Переслідувати в темряві невідому групу умовного противника — це тільки даремно гаяти людей, яких і так небагато.

Якщо у нас немає часу посадити їх на палю, а повісити ми їх не можемо, щоб не світитися, нам нічого не заважає, переламавши їм все кістки, спалити живими.

txtfb2rtfepub .