🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Моя сестра живет на каминной полке. Аннабель ПитчерОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Моя сестра живет на каминной полке. Аннабель Питчер.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Моя сестра живет на каминной полке. Аннабель Питчер. Данная книга относиться к категории книг - Современная зарубежная литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Один з найпопулярніших дитячих авторів сучасності, неперевершена Аннабель Пітчер продовжує створювати яскраві твори, які не скочуючись до заїжджені і давно не популярних тем. Від того кожна її повість стає бестселером, отримуючи тисячі позитивних відгуків не тільки від дитячої, а й від дорослої аудиторії.

Пропонуємо скачати «Моя сестра живе на камінній полиці» Аннабель Пітчер — черговий витвір автора, вказавши будь-який відповідний для завантаження формат: fb2, rtf, txt або epub.

Герой книги хлопчик Джеймі переживає страшну трагедію. Будучи 10-річною дитиною, він втрачає одну зі старших сестер, яка гине в результаті теракту. Але хлопчик не упускає ні сльозинки. Хоча знає, що йому належить плакати, так само як це роблять його мати, батько і залишилася сестра.

Але герой повісті «Моя сестра живе на камінній полиці» тримається до самого кінця. Через якийсь час життя сім’ї Джеймі повертається в колишнє русло. Але так лише здається тим, що стоїть в стороні. Насправді герой книги все частіше замислюється про те, що над його близькими нависло якесь прокляття. Його батько починає пити, єдина сестра стає дивною, не схожою на саму себе, а мати взагалі пропала.

Герой книги «Моя сестра живе на камінній полиці» вирішує все змінити. У його голові народжується план, який допоможе його родині повернути колишнє щастя. Але чи зможе хлопчик досягти своєї мети? Чи прислухаються до нього його родичі? Дати відповіді на ці питання ви зможете, почавши читати онлайн повість безкоштовно і без реєстрації.

txtfb2rtfepub .