🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Множественные ушибы. Саймон БекеттОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Множественные ушибы. Саймон Бекетт.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Множественные ушибы. Саймон Бекетт. Данная книга относиться к категории книг - Зарубежные детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Є книги, в яких така душевна атмосфера, що хочеться побувати самому в тих чудових краях. Якби не дивні речі, які часто там і відбуваються. Адже багато місцевих приховують стільки таємниць, що міським жителям і не снилося.

Книга «Множинні забої» Саймона Бекетта розповість історію Шона. Він проживав в Англії, а потім вирішив переїхати до Франції. Розповідь починається буквально з середини історії, коли Шон їде по дорозі в машині з закривавленим салоном. Йому потрібно втекти. А ще в її рюкзаку є наркотики.

У Франції він опинився в невеликому селі. Там він потрапив на ферму Арно — нелюдимого чоловіки, у якого є дві дочки. Матильда — старша дівчина. Їй років тридцять. Вона скромна, але при цьому швидко починає відчувати почуття до Шона. У неї є син.

Гретта — вісімнадцять. У дівчини явно проблеми з самооцінкою — вона вважає, що всі чоловіки хочуть на ній одружитися. У тому числі і головний герой книги. А ще вона жорстока. Займаючись з дитиною своєї сестри, вона його б’є досить сильно. Та й до тварин у неї немає ніякого співчуття.

Атмосфера в трилері «Множинні забої» поступово починає загострюватися. Справа в тому, що попередник Шона, теж проживає на цій фермі і допомагає її мешканцям, безслідно зник. Шону теж є що приховувати.

Історія розвивається неспішно — у вас буде можливість насолодитися красивими описами французького села, і навіть колоритом її місцевих жителів. Але постійно буде відчуття, що від вас щось приховують, що хтось невпинно стежить за кожним вашим кроком. Читати онлайн сподобається дуже широкої аудиторії.

Якщо ви ще не знайомі з творчістю автора, тоді вам неодмінно варто завантажити «Множинні забої» Саймона Беккета і зануритися в той дивовижний світ, який приховує безліч таємниць. Зробити це можна безкоштовно і без реєстрації, вибравши потрібний файл: rtf, epub, txt, fb2.

І в одному можна не сумніватися: його справжні проблеми тільки починаються …

Незважаючи на ранній ранок, було сухо і жарко

Схопив, заштовхав глибше в рюкзак, зачинив кришку багажника і рушив геть.

Я намагався розкрутити свій лінгвістичний механізм

txtfb2rtfepub .