🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Мертв только дважды. Антон ЧижОбратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Мертв только дважды. Антон Чиж.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Мертв только дважды. Антон Чиж. Данная книга относиться к категории книг - Исторические детективы.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Детектив … Що може бути цікавіше і цікавіше? Особливо, якщо в руках виявилося твір, автор якого — відомий письменник сучасності Антон Чиж. Його нова повість — «Мертвий тільки двічі», дарує шанувальникам детективного жанру стрімко розгортається сюжет, харизматичних персонажів і, звичайно ж, непередбачувану розв’язку. Але головне в творі — безліч секретів, розкрити які ви зможете, почавши читати онлайн бестселер на нашому порталі абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Головний герой книги «Мертвий тільки двічі» — іспанець на ім’я Карлос. Він — симпатичний чоловік середніх років, який працює на одній з найбільш нудних посад в світі. Герой повісті — консультант по древнім будівлям і реліквіям в Будапешті. Він завжди залишається відкритим для людей, адже спілкування — це його єдиний порятунок.

Герой книги — це той типаж, про який мріють багато жінок за 30. Але все не так просто, як здається на перший погляд. У Карлоса, як і у інших, є свої «скелети», яких він ніяк не може дістати з «шафи». А, може, він просто не хоче цього робити?

Чоловік продовжує жити і консультувати цікавляться на тему історії стародавнього світу. Але рано чи пізно будь-який секрет стає надбанням громадськості. Особливо, якщо ця таємниця загрожує існуванню всієї Європи. Карлос продовжує мовчати, навіть коли бачить, що ситуацію вже не врятувати. До чого це призведе? Що стане результатом скритності головного героя? Хто постраждає від цього? Відповісти на ці питання ви зможете самостійно. Для цього достатньо завантажити «Мертвий тільки двічі» Антона Чижа, заздалегідь вибравши формат з можливих: txt, rtf, fb2 і epub.

Чим порадує популярна книга сучасного письменника-фантаста? В першу чергу, багатьом знайомої життєвою історією, коли у людини є абсолютно все, але через власну дурість та байдужості він втрачає це. В цю мить здається, що все життя летить під три чорти, але ситуацію ще можна виправити, змінивши своє ставлення до оточуючих.

Життя, яка могла закінчитися через лічені хвилини. Як краплі, що пролітали в темряві.

Зробити те, що від нього ніхто не чекав. Зробити те, що категорично не мав права робити.

У його плани після отримання якісної освіти входила одруження на хорошій німецькій дівчині,

Вони точно знали, що розвідка буде завжди.

txtfb2rtfepub .