🔥🔥 ПЕРЕЙТИ В TELEGRAM 🔥🔥
Скачать книгу:

Медвежий угол. Фредрик БакманОцените, насколько хороша данная книга?

Нажмите на звезду, чтобы оценить!

Средняя оценка 0 / 5. Количество оценок: 0

Оценок пока нет. Поставьте оценку первым.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги Медвежий угол. Фредрик Бакман.

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и Медвежий угол. Фредрик Бакман. Данная книга относиться к категории книг - Современная зарубежная литература.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

0
(0)

Хлопчик цілиться в голову іншому хлопчикові з мисливської рушниці. Чому? Як потрапила зброя підліткам в руки? Причина агресії? З такої сцени Фредрік Бакман починає свій роман, в корені відрізняється від усього, написаного раніше. За винятком одного — шведський письменник і блогер і раніше реаліст — правдивий і щирий.

У книзі «Ведмежий кут» розглядається під різними кутами історія 15-річної дівчинки. Над нею поглумилися. Але не тільки над тілом, над душею також. Суспільство не стало на бік жертви, як раз навпаки. Її засуджують, над нею насміхаються, намагаються уникати. А що ж винуватець того, що сталося? Він ні до чого. Це вона пила алкоголь, гуляла там, де не варто. І взагалі, навіщо вона народилася?

Ця книга про батьківські фобіях. Письменник ніби каже: «Ви не можете захистити своїх дітей!» Як же це вірно! Навіть у самих ідеальних батьків трапляється біда …

Рекомендуємо завантажити «Ведмежий кут» Фредріка Бакман в форматах epub, fb2, txt, rtf або читати онлайн безкоштовно без реєстрації та зануритися в несправедливий світ сучасного суспільства. Мінімум авторської фантазії — все правда, що ріже, як гострий ніж.

Як правило, найбільше щастя приносить нам нестерпний біль. Народження власної дитини, що може зробити людину щасливішою? А коли рідна кровинка страждає від фізичної або морального болю, що може бути страшніше для батьків? І чому люди співчувають своїм дітям, а до чужих у них немає жалості?

«Ведмежий кут» — це глухе містечко, загублене серед північних шведських пейзажів. Єдина радість для його жителів — це хокей. Саме його вони і намагаються вивести на професійний рівень, зробити лицем всього міста. А що з цього вийшло, дізнаєтеся по ходу читання.

Сумна, сумна, але потрібна книга. Змушує задуматися.

Рік за роком одне і те ж: кожні вихідні трибуни повні народу, хоча спортивні досягнення падають пропорційно падінню міської економіки.

Місто, як завжди, прокидається рано. Що поробиш, маленьким містечкам доводиться давати собі фору, треба якось виживати в цьому світі.

Мама любить шепотіти їй на вухо: «Ніколи не довіряй людині, в чиєму житті немає того, що він любить без оглядки».

Неначе природа і люди займалися перетягуванням життєвого простору, скажуть інші, більш урівноважені.

txtfb2rtfepub .